2777
2789
عنوان

دخترایی که آرایش نمیکنند

246 بازدید | 26 پست

خصوصا تومحل کار از نظرم جذابترند یه جورایی به نظر با اعتماد به نفسند 

خودم هم اینجوری ام اعتماد به نفسم بالا نیست ولی کلا هیچکس برام اهمیت نداره و خودم هم اینجوری راحت ترم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من حال و حوصلم بگیره ی رژی میزنم🤣🤣جای خاصی هم بخوام برم رژ و فر مژه و ریمل میزنم حتی عروسی هم همینم😂😂

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓

من دانشگاه میرم کلی آرایش میکنن همشون 

دانشجوی کارشناسی بهداشت عمومی💜۱۴۰۳/۰۲/۱۲ 👈وزن شروع:56/700 وزن هدف:65 🧡۱۴۰۳/۰۲/۲۱👈وزن فعلی : 58/04🤎1402/03/28👈وزن فعلی:۵۸/۱۸💛۱۴۰۳/۰۳/۰۴👈وزن فعلی:۵۸/۲۲💚۱۴۰۳/۰۳/۱۳👈وزن فعلی:۶۰/۱۰🤑🥳🤩 دارم به هدفم میرسممممم🥺😻💅 مانده تا هدف: ۴ کیلو و ۹۰۰🙈😃💥

ربطی به اعتماد بنفس نداره 

من تنبلیم باعث میشه آرایش نکنم 

کسی سوال میکند بخاطر چه زنده ای؟؟ و من برای زندگی تو را بهانه میکنم  و دختری در من ساز امیدواری مینوازد🌈🎸1403.04.24

چندسالی آرایش نمی‌کردم، الان آرایش میکنم واقعیتش بیشتر به روحیه و حس حال آدم بستگی داره تا اعتماد بنفس

سرانجام بازگو کیستی، ای قدرتی که به خدمتش کمر بسته‌ام، قدرتی که همواره خواهان شر است، اما همیشه خیر عمل میکند.    -گوته، فاوست
2801