2777
2789
عنوان

نامزدم ناراحتم میکنه

117 بازدید | 7 پست

بچه ها

۲۰سالمه نامزدم۲۹سالشه

چندساال باهم دوس بودیم تو اون چندسال اصلا بی محلی نمیکرد خیلیم بخاطرم تلاش کرد خیلی  تا به دستم بیاره

ولی الان اینجوری نیس

ی ماهه ی مغازه جدید گرفته درگیر اون بود خیلی نسبت ب من بی توجه و ب شدت خسته بود کلا درگیر کارو بارشه

من خیلی نیاز عاطفیم بالاس ینی ی لحظه بالحن بد حرف بزنه داغون میشم 

اخلاقاشم بد نیس مثلا هرچی بخوام میخره هرچقدر خرج کنم بااینکه دستش خالیه چیزی نمیگه ده روز پیش۴تومن برام زد دیروز گفتم کارت خودتو بده خرید دارم داد مثلا نگفت تازه برات پول زده بودم

ولی این اخلاقش خبلی روم تاثیر میزاره هرموقع هم گریه میکنم اروم میگم با دعوا میگم همون لحظه قبول میکنه بعدش نه،مثلا شاد زنگ میزنم بهش با لحنی جواب میده ک ذوقم میخوابه مثلا جوری حرف میزنه انگار دیگه دوسم نداره بهشم میگم میگه فکرم درگیره کاره .الان از صب کلا ی بار بهم زنگ زده من۳بار،خیلی دوسش دارم الان داغونم باز گریه میکنم سر لحن سردش،منتظرم بیاد گریه کنم بهش بگم😭😭😭

باهاش حرف بزن دلیل سردیشو بپرس شاید مشکلاتی تو کارش هس درگیر اونه و تو باید درکش کنی

اخه ی روز نیس دوروز نیی الان ی ماهه من دیگه خسته شدم همه روشارو امتحان کردم جواب نداده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی چقد بچگونه رفتار میکنی خب کار داره باید برات زندگی بسازه هزار جور دغدغه داره بشینه هر لحظه حرف بزنه کی به کارش برسه. من روزی یه بار زنگ میزنم اگه نتونست جواب بده دیگه نمیزنم چون میدونم کار داره

اسی چقد بچگونه رفتار میکنی خب کار داره باید برات زندگی بسازه هزار جور دغدغه داره بشینه هر لحظه حرف ب ...

چرا درکم نمیکنین چی میگم.اخه ی بار نیس دوبار نیس .مثلا کلا دوبار خوبه حالش با من چهار بار بده لحنش فقط دوبار خوبه چهار بار بد

من تا کی باید اینجوری بودنشو تحمل کنم نمیدونم خوبه یا بد.همیشه خستگیشو بهونه میکرد امروز حتی مغازشونم الان بستن خسته نیس با دوستش رف بیرون ولی دریغ از ی ذره احساس تو صداش

چرا درکم نمیکنین چی میگم.اخه ی بار نیس دوبار نیس .مثلا کلا دوبار خوبه حالش با من چهار بار بده لحنش ف ...

درکت میکنم اما تا این حد وابستگی هم خوب نیست. ما اوایل آشنایی روزی بالای 10باز زنگ میزدیم الان یه سال گذشته و خیلی کمتر شده بعضی روزا کلا اینقد سرش شلوغه جواب نمیده اما واقعا عاشق همیم و من بهش غر نمیزنم تازه آخر هفته ها هم با دوستاش میره کوه باز مزاحمش نمیشم میگم کل هفته کار کرده بذار حالا که بیرونه حالشو ببره. 

هر چی بیشتر بگی چرا باهام بد شدی اون بدتر میشه مردا رو باید نامحسوس اخلاقشونو تغییر بدی طوری که خودشون هم نفهمن. محاله بگی باهام خوب شو اونم بگه باشه از امروز خوب میشم اگه عادت بدی داره صبور باش کم کم درست میشه

درکت میکنم اما تا این حد وابستگی هم خوب نیست. ما اوایل آشنایی روزی بالای 10باز زنگ میزدیم الان یه سا ...

بابا یکی دوبارر نیس من چندبار بگم نزدیک پریودیمه میدونم حالم بده هورمونام بهم ریخته دریغ از ی ذره توجه الکی میگه چشم ولی عمل نمیکنه حال روحیم خیلی بده😭