2777
2789
عنوان

عمل لابیا پلاستی نکنید نکنید نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 2350 بازدید | 104 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان من نزدیک به 7_8 سال پیش عمل کرده و خیلی هم راضیه.

خدا رو شکر عزیزم قطعا جز اون ده درصد هستن ولی امیدوارم کسی با خوندن جمله شما ریسک نکن و عمل نکن.. خدا سلامتی و تن درستی بده ب شما و مادرتون

دعا کنید خدا شفامو بده
خدا رو شکر عزیزم قطعا جز اون ده درصد هستن ولی امیدوارم کسی با خوندن جمله شما ریسک نکن و عمل نکن.. خد ...

منبع آمار ده درصد از کجا نشأت گرفته؟ می خوام برم مطالعه کنم 🤔

TÜRK _ ISTJ ❤️ شرمنده دوستان ، درخواست دوستی قبول نمی کنم.
اسی برا رابطه حس جنسیتو از دست دادی ینی؟

از بس درد و رنج داره رابطه که دیگه به لذت نمی رسه.... منی که عاشق رابطه بودم و همیشه خودم برای رابطه پیش قدم می شدم الان بیزارم

دعا کنید خدا شفامو بده
مال خود مردا چه تحفه ای هست که من بخوام برم زیر عمل و کلی درد و دردسر ، خود مردا هزار جور مشکل دارن

والا ب خدا من چقدر احمق بودم که خودم رو بخاطر یک مرد ناقص کردم

دعا کنید خدا شفامو بده
منبع آمار ده درصد از کجا نشأت گرفته؟ می خوام برم مطالعه کنم 🤔

لطف کنید دنبال منبع و آمار نباشید و مسبب بدبخت کردن بقیه نباشید خیلی ها میان بخاطر یک جمله مثبت از همین عمل لعنتی می رن خودشون رو داغون می کنن..می تونید جواب خدا رو بدید؟؟؟ تو رو خدا نظر مثبت به چیزی که یقین ندارید ندید ... خانما التماستون می کنم فقط عمل نکنید ... ب پیام های مثبت بقیه نسبت ب این عمل توجه نکنید 

دعا کنید خدا شفامو بده
انشا... خوب میشی گلم نگران نباش چون دستکاری شده شاید اذیت هستین ولی به مرور حتما خوب میشید عزیزدلم م ...

قربونتون برم عزیز دلم خیلی دعام کنید هرچند می دونم خوب نمیشم ولی لااقل ب آرامش برسم...دو سال گذشته

دعا کنید خدا شفامو بده
2801