2777
2789

من ارزوم ی چرخ خیاطی داشته باشم حتی از اون قدیمیاش 

متاسفانه پولشو ندارم:) پدرمممم کارگره 

حالا از شماها چی میخوام! 

دعای خیر

میشه دعا کنید خودم یا پدرم ی کار خوب گیر بیاریم بتونیم بخریم! به خداوندیه خدا قسم تو کارتون400تومن پوله حتی نتونستیم بریم کتابای خواهرمو از مدرسه بگیرم انقدر وضعمون خرابه طفلی بدونه کیفو کفشو کتابو لوازم تحریر مونده💔بمیرم براش چقدر غصه میخوره 

میشه دعا کنید؛! 

دعا کنید ی کار خوب به بابام زنگ بزنه! 

خودم ی کار خوب پیدا کنم 

خودم ک نتونستم درس بخونم میخوام خرج تحصیل خواهرمو خودم بدم ک بره اون بالا بالاها 

من به دعا های شما ایمان دارم دلتون پاکه❤🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمی خوام ناراحتت کنم اما برای کتاب اصلا اگه تو ثبت نام هزینه پرداخت نکنید کتاب نمیاره مدرسه برای دان ...

به ما گفته یا 500تومنو میدی یا یکشنبه ابجیمو راه نمیدن تو مدرسع 

الهی به حق بزرگی و عظمت خدا مشکلتون حل بشه....الهی بهترینها نصیبتون بشه...الهی خانوم فاطمه ی زهرا دستتو بگیره که میخای کمک حال خانوادت باشی و آرزوی خواهرتون بر آورده کنی...خدایا..خداوندا یا رب العالمین به این دوستمون کمک کن مشکلش حل بشه......

آمین یا رب العلمین

اون کار خوبه  که خودش زنگ نمیزنه به پدرتون.   اما واقعا  اگه شهر ما بودین شیراز رو میگم حتمی معرفیتون میکردم هم چرخو براتون می‌گرفتیم  هم اینکه یه کاری برا پدرتون جور میکردیم  اما متاسفانه  خارج  از شهر کاری نمیشه کرد بهر حال انشاالله  که همه مشکلاتتون یکی یکی حل بشن وبه آرزوهاتون برسین واقعا الان تنها چیزی که از خدا میخوام این بود 

توجه توجه من اینجام که با تاپیکای متفرقه شوخی کنم  یکم حال وهوای گرفته سایت عوض شه.  بهرحال قصد وغرزی در بین نیست .اگه هم باعث شدم کسی ناراحت وآزرده خاطر بشه واقعا از صمیم قلب معذرت میخوام وعذرخواهی میکنم  انشاالله  که دل همتون شاد باشه وزندگی بر وفق مرادتون .
2801