2777
2789

واسه ماه آینده ۵ روز مرخصی میخواستم که برگردم شهرم اومد گفت تو فقط یه روز مرخصیت مونده تا آخر سال به لطف خودم ۲ روز دیگه بهت میدم بشه ۳ روز 

بعدش خودم کارتابلمو نگا کردم دیدم ۲۱روزم مونده دروغ گفته بود بی شرف😑👊

به نظرتون بهش پیام بدم بگم ۲۱ روزم مونده؟ 

آدم عقده ای هست میترسم بعدا بدتر کنه یا همون روبرو وقتی دیدمش بهش بگم؟

ئه گه ر هاتیتو که دیت ژینم خه زانه🌬                           دلت نه گیره له م پاییزو بارانه🌦🌱

وقتی دیدیش‌ بگو

امضامو‌ بخون زیبا شاید ب حس ششم دارم(دوست داشتی سوال بپرس)۱۶ سالمه میخوای بچه حساب کن میخوای ن.نظرت مخالف منه ریپ نزن واجب نیست با کام های من زندگی کنی.اگه ی جا جوابتو ندادم بدون اندازه حیوون‌ هم نیستی ک بخوام حسابت کنم و باهات هم کلام شم.قوانینمو برا هیچ کس نمیشکنم.برا هیچ کس خودمو تغیر نمیدم.وابسته نیستم.ولشون کنین بیخیال دنیا و حرفاش بچسب ب درس😆😂.قصد مهاجرت دارم ب کشور کانادا با پرستاری.‌ اگ میتونی راهنمایی کنی در مورد مهاجرت ممنون میشم........خب اگ درددلی داشتین‌ در خدمتم میتونی درمیون بزاری باهام🫠🥲 درخواست دوستی آقایان رد میشود..سینگل بودم و هستم و خواهم بود(ی عقاب همیشه تنهاست😎✌️😅)....خواهر ندارم و همیشه ی حسرت سنگینه برام تونستی بیا بشو خواهر مجازیم 🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گمون کنم قوانین تغییر کرده، فقط ۹ روز از مرخص رو حساب میکنن

چطور؟ یعنی ذخیره میشه بقیه ش؟

ئه گه ر هاتیتو که دیت ژینم خه زانه🌬                           دلت نه گیره له م پاییزو بارانه🌦🌱
زنگش بزن خودتو تخلیه کن شاید وقتی دیدیش اون چیزی که الان تو ذهنته نتونی درست بهش بگی

عقده ایه میترسم باعث بشه بخشمو عوض کنن😭😭

اره بگو من امسال سه هفته مرخصی گرفتم هنوز 4 روز دیگه دارم

همیشه هر نفسم به یادتم دلتنگ چشای پر از دردتم دلتنگ دستای پر از مهرتم بابا با رفتنت قلبم همیشه خالی شد بدون تو به پوچی رسیدم منو ببخش که نتونستم فرزند خوبی برات باشم مهربونم منتظر دیدنتم 🖤🕊️

قوانین رو ببین اگر تغییر کرده حقت رو بگیر‌. پرستاری شغل سختیه. بخوان اینجوری هم حقت رو بخوره سخت تر هم میشه. اول قوانین رو یاد بگیر اگر طبق قانون حقته حقت رو بگیر‌. البته من پرستار نیستم جو بیمارستان رو نمی دونم. 

اره بگو من امسال سه هفته مرخصی گرفتم هنوز 4 روز دیگه دارم

۹ روز فقط مرخصی گرفتم 

۲۱ روزم مونده🥲

قوانین رو ببین اگر تغییر کرده حقت رو بگیر‌. پرستاری شغل سختیه. بخوان اینجوری هم حقت رو بخوره سخت تر ...

خیلی ناراحتم به خدا اینهمه دوری از خانواده و سختی رو تحمل میکنم آخرش اینطوری ظلم میکنن 

اینا وجدان ندارن😭

نه گویا فقط ۹ روزش حساب میشه

قبلا ۳۰ روز تو یه سال بود 

نمیدونم واقعا تغییر کرده 

من چیزی نشنیدم 

2801