2777
2789
عنوان

با شوهرم دعوا کردم گذاشته رفته

661 بازدید | 25 پست

هر چقد زنگش میزنم گوشیش خاموشه

عادتشه جمعه ها روزای تعطیل بلند میشه میره کمک داداشش یا باباش

منم هر سری یه چیز ازش بخوام بگم بریم فلانجا میگه کار دارم منو درک کن جیبم خالیه و.....

ظهر که اومد خونه اولش اومده بود نازمو میکشید ولی من خیلی ناراحت بودم ازش 

بعد بحث و دعوامون شد، صدا رفت بالا

بهم گفت پنجره رو ببند گفتم نمیبندم گفت باید ببندی وقتی میگم ببند. گفتم مگه من صبح بهت گفتم نرو تو حرف گوش کردی

با عصبانیت رفت پنجره رو بست گفت گوه خوردی ...

منم یلحظه جنی شدم انگار رفتم صورتشو گرفتم گفتم چی گفتی به من؟ که با دستش زد دستمو انداخت گفت بار آخرت باشه رو من دست بلند میکنی و سرم داد میزنی...

اولین بار بود جلو روم بهم فحش میداد😔

بعد گذاشت رفت الانم ۳ بار زنگ زدم خاموش بود

بگین وقتی اومد چه رفتاری نشون بدم؟؟؟

میدونم رفتارم بد بود ولی همین کاراش، که همیشه برا من کار داره برا ننه باباش تایم داره، باعث شد سیمام قاطی کنه

اینم بگم ناهار هم نخوردیم

گفت ناهار بده قبل دعوا گفتم برو همونجا که بودی بخور، میری همالیشونو میکنی ناهار نمیدن!

بعد موقع درست کردن ناهار اینجوری اوج گرفت دعوامون گذاشت رفت

نمیدونم رفته خونه مامانش بخوره یا چی😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینم بگم ناهار هم نخوردیمگفت ناهار بده قبل دعوا گفتم برو همونجا که بودی بخور، میری همالیشونو میکنی ن ...

پاشو ناهار بخور البته دیگه شامه اون الان شکمش سیر کرده رفته پیش دوستاش هر و کر 

ای زندگی حرومت بشه جوانیم 

دیگه وقتی امده ناز کشی یکم ناز کن و بعد قبول کن و نرم خواسته هات بگو...شاید قبول نکنه مثل همین الان که قبول نکرده ولی دیگه جنگ اعصاب و بزن و بکوب و قهر خونه مادرش رو نداری

اصلا نباید زنگ میزدی بهش یه روز جمعه رو باید میزاشت واسه تو یا میگفت امروز میرم اونجا فردا واسه تو

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!
2801