2777
2789
عنوان

می‌خوام سم کامن بزنم موهام دوساعت بمونه

| مشاهده متن کامل بحث + 343 بازدید | 37 پست
از کجابگیرمش میگم دیگه نمیخره هیچی کارت گرفت ازم تاپیک قبلیم دعوا کردیم

ازباسلام غرفه ی آمنه درخشان..اون قطره اصل روداره..جاهای دیگ ممکنه فیک باشن

من ازاون گرفتم به پیشنهاد یکی ازدوستان همین جا

روزی میرسدمردان کوچک من،بزرگ مردی میشوندکه برای نگریستن به چهره ماه مردانهِ شان بایدسربالاکنم😍🥲🧿       
یادمه یا بار یه جایی خوندم یه خونپمی بچه هاش شپش میگیرن تار و مار میزنه به سر بچه هاش یکیش میمیره او ...

بچه آره خطرداره 

من برای خودم میام 

یکبادیگم فک کنم پودر سم رو زدم موهام چندسال پیشا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سم از مو جذب میشه.یه روش بهتر هست که سم نیست ولی خیلی باید واظب باشی که موهات ریزش نگیره. نوره بگیر ...

😐 کلا کچل میشه که

خانمای مهربون به نیت سلامتی پدرم چند تا الهی به رقیه میگید؟؟ لایک کنید منم برای حاجت رواییتون صلوات بفرستم ❤️
چرااینو بزنم موهام بریزه بعدشم میگم نمیخره دیگه یعنی مناظره من بگم چیزی بخر لج کنه اذیتم کنه کانن دا ...

کامن سمه. حواست باشه احتمال مرگ داره. 

نوره پودر موبره. اصلش اینه که از گردن به پایین استفاده بشه. ولی یکی از راه‌های درمان رشک و شپش توی طب سنتی استفاده از نوره رقیقه. فقط خیلی باید رقیق باشه. اگه خوب رقیقش نکنی احتمال داره باعث ریزش مو بشه. البته بعدش مو درمیاد نگران نباش. 

اگر هم همسرت چیزی نمیخره خودت توی خونه موهاتو کوتاه کن تا جایی که میتونی و روش‌هایی که دوستان دیگه گفتن انجام بده. 

از اشناهای ما گرفتن سرشونو با نفت شستن و شونه کردن بعد چندروز اوکی شد

اول برو تو حموم نفت بزن مواظب باش تو چشمت نره

بعد با این شونه ریزا هی شونه کن. اگه شپش باشه بیجون میشه میمیره اگه ام نباشه چندروز هی این کارو بکنی میرن

پوست سرت ممکنه خشک بشه و خارش بگیره واسه همین اگه مشکلی پیش اومد لوسیون و اینا بزن ب سرت

یادمه یا بار یه جایی خوندم یه خونپمی بچه هاش شپش میگیرن تار و مار میزنه به سر بچه هاش یکیش میمیره او ...

یکی م سم کشاورزی زده بوده کله بچه ش

این سما از کله میرسه به مغز و باعث مرگ میشه 🤬🤬🤬🤬🤬

🟣🔵🟢🟠🔴هرکی لایک کنه خره🔴🟠🟢🔵🟣لطفا ریپلای هم نکنید حوصله خوندنشو ندارم 🟣🔵🟢🟠🔴   جواب افراد بیشعور داده نمیشود🔴🟠🟢🔵🟣نظر شخصیمو میدم رد میشم میرم اینکه موافق یا مخالف نظر شماست به بنده ارتباطی نداره 🟣🔵🟢🟠🔴 به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود نی نی یار تگ میکنم🔴🟠🟢🔵🟣
چرااینو بزنم موهام بریزه بعدشم میگم نمیخره دیگه یعنی مناظره من بگم چیزی بخر لج کنه اذیتم کنه کانن دا ...

هرچیزیو رو سرت امتحان نکن بدیخت میشی

نهایتش برو با شماره ده بزن بعد دوماه پسرونه میشه

2801