2777
2789
عنوان

خانومای خاندار یه لحظه میاین

380 بازدید | 36 پست

من فرشم کرمه روشنه ،شرایط عوض کردنشم فعلا ندارم

سالی دوبار فرشمو میشورم ولی با اینکه خیلی هم مراعات میکنم زود کثیف میشه مثلا نهایت تا دوماه قشنگ تمیزه بعدش دیگه اون تمیزی و براقیت و نداره رنگش تیره تر میشه لک و اینا نمیشه ها فقط هی رفته رفته تیره تر میشه ،روفرشی هم میندازم بچه کوچیک دارم انقدر روش اینور اونور میره تند تند جمع میشه

چیکار کنم فرشم دیر به دیر کثیف شه ؟

چندجا میرم میبینم فرشان مثل فرشای من روشنن ول تمیزن ،آخه چجوری تمیز نگه میدارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من رو فرشی میندازم

خودمو.......آرزوهامو.......دلسوزی کردن اطرافیان ..........قضاوت اطرافیان............ مسخره کردناشونو......مسافرتی که دوست دارم برم........خونه ایی که دوست دارم بخرم...............همه رو به خدا سپردم....  
فرشای منم اینجوریه کدر میشه رنگش زودشما خودت میشوری یا میدی قالیشویی؟

بیشتر میدم قالیشویی ،بعضی وقتام چطور بشه خودم میشورم ،باخودم میگم شاید قالیشویی خوب نمیشورن یه لایه روییش و تمیز میشورن اول که میارن تا یکی دوهفته برق میزنه اما بعدش انگار اون چرکای زیزیش میان رو دوباره ،ایندفه خودم میخوام بشورم

اگ میدی قالیشویی احتمالا بخاطر اونه ما خودمون هم میدیم قالیشویی ولی خب قالیشویی ی جوری میشوره ک فقط همون روش تمیز میشه بعد ی مدت ک پا میخوره پرزای فرش زیر رو میشه اون کثیفا میاد رو 

میتونی بخارشو بکشی هرچند وقت ی بار ولی بخارشو هم دقیقا مث قالیشویی عمل می‌کنه اولش براقه یکم ک پا بخوره کثیفیا برمیگرده بالا

روی کل فرش ها رو با رو فرشی پوشوندن هر وقت یه گوشش جنع بشه سریع صاف میکنم 

۳ ساله نشستم و بچه یکسال و نیمه دارم اما مثل روز اول تمیز 

اگه یه وقتی چایی چپه بشه روی روبروی و نم بزنه روی فرش هول خوب با دستمال خشک میکنم بعدش نمک میریزم روی قسمت خیس شده و بعد از خشک شدنش به شامپو فرش میکشم

کاربر قدیمم کاربری جدیدمه 🥲
مهمون ندارم سالی کلا دو سه بارمیان .بچه کوچیک دارم ولی در کل خیلی مواظبم مخصوصا برای چایی

منکه هم بچه کوچیک دارم هم رفت و آمد تو خونم زیاده 

سالیم دوبار میشورم،میگم منم اصلا نمیذارم لک باشه مثلا چایی غذا اصلا روش تمیذارم بریزه فقط رنگ کلیش هی رفته رفته تیره میشه

2801