2777
2789
عنوان

جنسیت و ویار

| مشاهده متن کامل بحث + 426 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هفت هفته و۳روز

اوه اوه ایشالله که زودتر بگذره برات والا من اصلا هیچی حس نمیکردم یکم سینه هام حساس شده بودن حتی میترسیدم بچه ای در کار نباشه تا رفتم برای تشکیل قلب😂

عزیزم ویار و تهوع به مقدار هورمونها و مواد مغذی بدنت ربط داره ولی معمولا میگن تهوع توی دختر بیشتر چو ...

من همش تهوع دارم وقتی خونه خودمم 

بخصوص بعد از غذا 

از بوی مرغ و بوی تند ترشی حالم به هم میخوره

ولی مرغ و ترشی و همه چی میخورم

بنظرتون جنسیت چیه؟

ضربان قلب بچم ۱۶۲ 

دختری ۱۶ ساله بودم ....دختری که با آرزوها و حسرتهای زیادی بزرگ شد دختری که خانواده داشت اما هیچ نسبت عاطفی با اونها نداشت .دختری که احساساتشو ، هیجاناشو و نیاز به محبتاشو هیچکس نفهمید 💔 دختری که کمبود محبت در سراسر وجودش رخنه کرده بود چون نه مادری بود که یکبارم که شده محکم بغلش کنه نه پدری که به عنوان تنها جنس مخالف محرمش بهش عشق بده یا یکبار بگه دوستت دارم دخترم !!! دختری ۱۶ ساله بودم که عشق و محبت و درک شدن رو تو ازدواج تعبیر کردم . چه تعبیر وارونه ای! ازدواج برام یه چیز رویایی و قشنگ بود چیزی که باهاش بتونم نیازهای عاطفیمو رفع کنم چیزی که باهاش بتونم عاشقانه زندگی کنم با کسی که درکم کنه حرفامو بفهمه ! کسی که جنس احساسمو لمس کنه ! اما نشد ! 😔 ازدواج کردم اما بدبختی من ادامه دار شد و حتی بدتر از قبل! میدونی چرا؟! چون  یه بدبخت تو هر لحظه ی زندگیش محکومه به بدبختی. نمیتونه خوشبختی ببینه چون با بدبختی زاده شد! از همه متنفرم و از این دنیا سیر 😢 ازدواج اولم تا عقد بود و بهم خورد ازدواج دومم بدتر از اول ! با مردی که همجنس من نیست و انگار ساخته شده تا به من بفهمونی تو یه زن بدبخت خواهی بود هرچقدرم دست و پا بزنی تو با خوشبختی غریبه ای 🙂💔 برام دعا کنید
من همش تهوع دارم وقتی خونه خودمم بخصوص بعد از غذا از بوی مرغ و بوی تند ترشی حالم به هم میخورهولی مرغ ...

عزیزم تا هفته 12صبوری کن میری ان تی احتمالی بهت میگن انشا..سالم و همونیکه خودت میخای باشه 

خیلی به ویار و علائم نیست خیلی ها از روی ویار میگن دختر یا پسره بعد سونو یه چیز دیگه میگه 

یکی از کاربرها دیروز تاپیک زده بود که ان تی 90درصد گف پسر ولی سونو 15هفته گف دختر 

واقعا هیچی معلوم نیست از رو علائم فقط الکی دلخوش میکنین بعد یه چیزدیگه درمیاد میزنه تو ذوقتون

یکی از کاربرها دیروز تاپیک زده بود که ان تی 90درصد گف پسر ولی سونو 15هفته گف دختر واقعا هیچی معلوم ن ...

نه دیگه نباید دل خوش کنی بخوره تو ذوقت فقط ادم کنجکاوی نمیدونی چیکار کنی😂

2801