2777
2789

پسرم ۱۳ سالشه یکدفعه مریض شد از اول تابستون نتونست درست راه بره درمان را شروع کردین گفتن التهاب مغز گرفته تا نیمه مرداد خوب بود یکدفعه تشنج کرد الان ۹ روزه آی سی یو هست از دیروز از دستگاه ونتیلاتور کشیدنش ماسک گذاشتن تو را خدا میشه دعا کنین من را بشناسه چشماش را که باز می کنه هوشیاره اما من را نمی شناسه😭😭😭😭😭😭

برای شفا هرروز ۷۰ حمد

یا الله یا من اسمه دوا و ذکره شفا

بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم

یا شافی

دعای مشلول با وضو

گنج العرش

معراج

نادعلی

دعای توسل زیارت عاشورا

یاسین هدیه ب هرکی میخوای در راه خدا

ختم قرآن ب نیت مادر امام زمان در راه رضای خدا

انواع نمازهام تو نت هست

صلوات و...

باخداباش.خدا امنه، آرامش بخشه  

خوندم عزيزم خدا كمكتون كنه😢

يدونه صلوات براي سلامتي پدر و مادر و برادرودخترم بفرستيد،يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

الهی نباشم😭😭براش ۵مرتبه

ایت الکرسی میخونم

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخاطروجودشمادوقلوهای نازنینم😍 خوشبخت ترین پدرومادردنیاهستیم تمام آرزوی مادیدن خوشبختی شما     دوقلوهای عزیزمونه 😍                   ❤عزیزای دل مامان وبابا❤  
2802

اللَّهُمَ اشْفِنِی بِشِفَائِکَ، وَ دٰاوِنِی بِدَوَائِکَ، وَ عَافِنِی [بِعَافِیَتِکَ] مِنْ بَلَائِکَ، فَإِنِّی عَبْدُکَ وَ ابْنُ عَبْدِکَ

شفا پیدا کند انشالله 🙏🙏

چون عاقبت کار جهان نیستی است انگار که نیستی تا هستی خوش باش

ایشالله ک خوب میشه عزیزم از خدا میخام فردا بیای تگم کنی بگی پسرم شناختم

باردار نیستم تیکر کاهش وزنمه ایشالله ک بهش میرسم😘همراه گروه خزان نارنجی☺️وزن ۱۳آذر ۹۲۸۰۰🤐وزن هدفم تا پایان سال ۷۵هست  وزن ۲۰اذر ۹۰‌.۲۵۰🫢
2801