2777
2789
عنوان

اومدم خونه جاریم دارم از گشنگی غش میکنم 🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 4011 بازدید | 127 پست

وای عزیزم چه صبری داری من بودم دیگه نمیموندم تو اون خونه 😕 خیلی بی احترامیه

حالا ادم توقع چلو خورشتم نداشته باشه یه میوه ای چیزی! تخم مرغی... چقدر آدم میتونه بیشعور باشه به خدا

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینجا خیلی حرفا رو نمیشه زد. اگه از فاز من خوشت اومد بیا تلگرام کانالم، نوشته هام زیاده elaheye_mashgh 
وای عزیزم چه صبری داری من بودم دیگه نمیموندم تو اون خونه 😕 خیلی بی احترامیهحالا ادم توقع چلو خورشتم ...

همسرم یه کیک و شیر گرفت برام ولی واقعا هنوز حالم بده حس بی احترامی دارم دقیقا ، دوست ندارم برم عروسی الانم دوتا پیرزن از روستا اومدن نمیدونم چکاره جاریم میشن همینطور نشستن جلوم منتظرن جاریم اینا بیان باهم بریم ،

یه فضای سنگینی هست که دارم خفه میشم خانواده خودم خیلی فرق دارن من مامانم و بابام جفتشون تک بچه ان زیاد عروسی نداشتیم چقد ذوق داشتم برای این عروسی میگفتن عروسی های شهرستان خیلی خوش میگذره کامل از دماغم در اومده 🥲💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسرم یه کیک و شیر گرفت برام ولی واقعا هنوز حالم بده حس بی احترامی دارم دقیقا ، دوست ندارم برم عروسی ...

غصه نخور ولی یه رو به جاریت بزن بگو از صبح تا به حال یه سیب نبود دست من بدی من تو شهر غریب تنها گذاشتی حس بد گرفتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینجا خیلی حرفا رو نمیشه زد. اگه از فاز من خوشت اومد بیا تلگرام کانالم، نوشته هام زیاده elaheye_mashgh 
همسرم میگه چون فامیل درجه یکن باید درکشون کنیم

باشه باز به هرحال یه تعارف میزد فلان چیز تو یخچاله بخورید 😐 ببین، زیادی باهاشون خوب باشی وظیفه ات میشه و بیشتر احترامتو حفظ نمیکنن

حتما محترمانه بهش از حست بگو 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ما رفتیم یه عروسی تو شهرستان بعد عمه طرف گفت بیاین خونه ما ناهار 

ما رفتیم خونشون ناهار گذاشته بود بعدش هم رفته بود ارایشگاه شوهرش خونه بود فقط

عروسی های درجه یک معمولا ناهار حاضری میگیرن میخورن که به وقت ارایشگاه برسن

شما هم دیدی همچین چیزیه باید میرفتی به برادرشوهرت میگفتی گشنمه شماهم نیمرو میخورید براتون درست کنم

مطمئن باش همه جمع میشدن دور سفره😂

ولی عجیبه مردا تحمل گشنگی رو ندارن چرا شوهرش هیچی نگفته؟ 

الــهی بـرقصـانـد خـدا بـه ســاز تـو جـهانـت را          
ما رفتیم یه عروسی تو شهرستان بعد عمه طرف گفت بیاین خونه ما ناهار ما رفتیم خونشون ناهار گذاشته بود بع ...

منم واله واسم شوهر و برادر شوهرشم گشنه نشدن؟

منم بودم میرفتم به برادرشوهرم میگفتم.

یر یخچالم میرفتم ببینم چی میشه درست کرد. احتمالا جاریشم همین فکر رو کرده که ایشون غذا میزاره

خودش گشنش نمیشه ؟حالا ما چند ساعت چیزی نخوریم فشارمون میوفته، دستامون می‌لرزه ، عصبی میشیم ، می‌میری ...

لابد دزدکی میخوره😂

واقعا فکر کردی وقتی نصیحتم میکنی دارم به حرفات گوش میدم؟ نه فقط منتظرم تموم شه تا همون کار غلطو ادامه بدم:). بعضی وقتا به جای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنی و تعجب میکنی که این حجم وسیعِ بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده!. -entj-

تاپیک فیک بچه ها توجه کنید ابان تو خونه تنهاست با بچه جلو بچه روش نمیشه چیزی بخوره؟؟بعد میشه شما برید خونهذکسی دعوت از خود صبح تا شب هیییبچی بهتون ند کم چرت بگو بابا 

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی

چه جاری گدایی داری جات باشم این سری که اومد خونم مثل خودش باهاش رفتار میکنم یا اصلا سرد باهاش رفتار کن رفت و آمدت باهاش کم کن به شوهرتم بگو زن داداشش خبر مرگش چه میزبانیه

2801