2777
2789
اصل کاری اونی هست که مراحل کاری رو باید باهاش طی کنیباید ببینی شوهرت چند تا میخوادتو این اوضاع فلاکت ...

من اینقدر میگردم تا یکیو پیدا کنم که حوصله مراحل اداریشو داشته باشه😂🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اینقدر میگردم تا یکیو پیدا کنم که حوصله مراحل اداریشو داشته باشه😂🤣

مراحل اداری سخت نیست بماند خیلی هم لذت بخشه

مهم چگونگی بزرگ شدن بچه ها هست

در چه شرایط و زندگی

یه زن قوی _ 
من از بچگیمم همیشه خانومای باردار رو نگاه میکردم و دوستشون داشتم خیلی گوگولی میشن 😍 🌱 🥹

اره بامزه شدیم

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه روز خوب میاد،ولی ما عادت کردیم به شب...
مواظب باش این دوره زمانه بیشتر از ۲ تا بچه اشتباه هست

از نظر شما اشتباه 

هر کسی خودش می‌دونه چی اشتباه چی درست 

اونی که می‌تونه دوتا رو ساپورت کنه ۳ـ۴ هم می‌تونه 

شما نگران بچه مردم نباش

از نظر شما اشتباه هر کسی خودش می‌دونه چی اشتباه چی درست اونی که می‌تونه دوتا رو ساپورت کنه ۳ـ۴ هم می ...

بله زندگی مردم به خودش مربوط هست

یکی خواست هر سال یدونه بیاره

۱۰ تا ۱۵ تا

به من ربطی نداره

اتفاقا خیلی ها خوش حال میشن به افزایش جمعیت کنی که اونا راحت باشند

یه زن قوی _ 
بله زندگی مردم به خودش مربوط هستیکی خواست هر سال یدونه بیاره۱۰ تا ۱۵ تابه من ربطی ندارهاتفاقا خیلی ه ...

واضحه خیلی بچه ای یا خیلی افکار سمی و بسته ای داری

حالا این دشمن فرضی که درست کردی  به اسم (( اونا )) کی هستند؟؟ 🤣😂

جمعیت کم بشه باید کشور بدیم دی افغانی ها بی سواد 

کل نسل آینده باید مثل خر کار کنه و بچه جای ۳ـ۲ کار کنه و از پدر مادر هم پرستاری کنه مثل کره و ژاپن 

یا افغانی وارد کنی افغانی بشه معلم بچت افغانی بشه دکتر بچت افغانی بشه همه کار 

هیچکس بچه نمیاره برای کس دیگه  و افزایش جمعیت ( البته به جز شما که انگار همون دوتارم میخوای بیاری ببری کارگری اونا) 

بنظرم شما بابت ذهنیتت اصلا بچه نیار وگرنه تهش کارگر میشن و یا عقده ای 

گرچه افزایش جمعیت هم کاملا خوب و روند مثبت هست بجای وارد کردن افغانی 

واضحه خیلی بچه ای یا خیلی افکار سمی و بسته ای داریحالا این دشمن فرضی که درست کردی به اسم (( اونا )) ...

گور بابای افغانی تو یه پاراگراف ۱۰۰ بار گفتی

ولی وقتی نمیتونی شکمش رو سیر کنی نباید بیاری

خب شعور و پول و توانش رو داری

۲۰ تا بیار به من چه

اصلا شلوار رو نده بالا

یه زن قوی _ 
گور بابای افغانی تو یه پاراگراف ۱۰۰ بار گفتیولی وقتی نمیتونی شکمش رو سیر کنی نباید بیاریخب شعور و پو ...

بحث افزایش جمعیت و دشمن فرضی به اسم (( اونا )) پیش کشیدی خواستم بپرسم( اونا )کین؟؟ 😂

حالا چرا ناراحت میشی ؟🤣

شما که داری گرسنگی میکشی چرا میخوای ۲ تا بچه بیاری ؟؟  تنها آینده نگریت برای آینده بچت گرسنگی نکشیدن ؟؟ از بچه آوردن فقط غذا دادن بهش بلدی ؟؟؟

اگر لنگ پول ناهار و شام بگو شماره حساب بده پول بریزم گرسنگی نکشی 

ی پولم بریزم برای ننت شرت شلوار بخره بچه مثل تو نزاد تو گرسنگی بزرگ بشه تنها فکرش بشه غذا و گرسنگی نکشیدن 

بحث افزایش جمعیت و دشمن فرضی به اسم (( اونا )) پیش کشیدی خواستم بپرسم( اونا )کین؟؟ 😂حالا چرا ناراحت ...

عجب احمقی

برای اینکه بچه بیاری باید مطمئن باشی آموزش و درمان و سرگرمی و شکمش رو میتونی سیر کنی 

نه اینکه بچه بیاری ول کنی تو کوچه خیابون خودتم بری راهپیمایی

یه زن قوی _ 
عجب احمقیبرای اینکه بچه بیاری باید مطمئن باشی آموزش و درمان و سرگرمی و شکمش رو میتونی سیر کنی نه این ...

عه خدا این احمقو ببین  الان داره حرفتای خودم تحویل خودم میده 🥹🤣😂

عزیزم گفتی باید بتونی شکم سیر کنی گفتم شماره حساب بزنم برات هم غذا بشه + هم شلوار برا ننت 

شما به زندگی نکبت بار و فلاکت بار خودت برس و هرگز هرگز بچه دارنشو با این طرز فکرت چون تا آخر عمرت قرار بدبخت بیچاره بمونی حتی همون ۲ تا بچه رو هم نیاررررر اصلا و ابدا 

بچت با این طرز فکر فلاکت بار و نکبت بارت میشه ی بدبخت بیچاره مثل خودت 

راهپیمایی  هم شرکت نکن 

سرتم از باسن مردم بکش بیرون 

2801