2777
2789

تاپیک تکراری اگه خوندین رد شین

اونقدر تاپیک زدم که خجالت میکشم بازم بزنم ولی وسواس فکری گرفتم 😔 من از تاپیکایی که نظرات خوبی گرفتم پرینت گرفتم و نگه داشتم تا وقتی  دلتنگش میشم سریع اونارو بخونم و پشیمون بشم . 

دوس پسرم میگه باید وام ازدواجت رو بیاری که بتونیم ازدواج کنیم در غیر این صورت نه که نخام، نمیتونم بیام جلو. خودش پس انداز کمی داره ما هم عروسی میخایم چون یه عده دوست پولدار داره که عروسی گرفتن و ماهم باید بگیریم. دایم خودشو با اونا مقایسه می‌کنه.

خودش وامشو میاره کمی هم باید از باباش بگیره تا بشه زندگی رو شروع کرد. 

جهازیه هم میگه جهازیه خوب بیار پیش دوستامون کم نیاریم. با من سر مارک بحث می‌کنه  یا میگه مارک یخچال فلان دوستم اینه اینجوری بیاری بهتره.

من چندین بار باهاش تموم کردم ولی با گریه و االتماساش برگشتم. هیچوقت یادم نمیره روزی رو که داشت اشک می‌ریخت می‌گفت توروخدا بیا باهم باشیم و همزمان تو ماشین حساب میزد که ببینه جهیزیم چقدر میشه تا پولش رو از بابام بگیریم. اون اوایل رابطه هم هی می‌گفت از خونتون عکس بده، نمی‌دادم می‌گفت فک نکن فهمیدم پیچوندی فرداش دوباره می‌گفت عکس بده از خونتون ، میخاس ظاهر زندگیومو ببینه خونه زندگی ماهم بد نیست در حد خودمون داریم یه خونه بزرگ تازه ساخت سه خوابه با وسیله های نو، تازه خونه ما بالاشهر خونه اونا نسبتا پایین. 

خودش خونه نداره، ماشینشم معمولیه و چند سال دیگه فرسوده میشه، خودشم ٣٧ سالشه و سر پول همش با خانوادش جنگ و دعوا راه میندازه که بهم بدین. اما خیلی کاریه از صب تا شب سرکاره ولی از تفریحشم نمیمونه دوستاش بگن تفریح هرطور شده مغازه رو می‌بنده می‌ره، تو کارش زرنگه ولی چون دیر شروع کرده به کار اینجوری عقب مونده.

خودم تازه رفتم ٣١ سالگی ولی خوشگلم به قیافم ٢٢، ٢٣ میخوره ، شاغلم، خاستکار هم همه جوره از ١٨ سالگی داشتم از پزشک ، کارخونه دار بگیر تا کیسای معمولی تر. منظورم اینه که پسر ندیده نیستم ولی گیر این افتادم. ولی حوصله ندارم دیگه بگردم ازدواج سنتی هم خاستگار کم شده هم خودم حوصله ندارم بگردم😔😔😔 به این عادت کردم دیگه به بدو خوبش
من دوسش دارم 😔 ولی میترسم. به نظرتون اون می‌تونه بعد از من ب‌ره با یکی با یه دختر پولدارتر و بهتر از من و زندگیش رو بسازه؟ همش میترسم این اتفاق بیفته و من بعدش باید به اون و خاطراتمون فک کنم و داغون سم. الان جمعه س اون قطعا با اکیپشون بیرونه منم تو خونه. احساس میکنم بدون اون هیچ کاری ازم برنمیاد، هیشکی منو دوس نداره دیگه 😔 به نظرتون این حسا تموم میشه؟؟؟؟؟ این فکرایی که من میکنم واقعیه؟؟؟؟ چطوری به این ترس و فکر غلبه کنم ؟؟

کاربری دست ٣ نفره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه مشاور ازدواج برید حتما

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 

همون جنله تاپیکتو مجدد بخون بله همونی

بیا اینجا میخوام یچیزی بهت بگم،من گناهکار ترین بنده خدا بودم،یجوری بخشید منو و معجزه کرد تو زندگیم که دهنم باز موند از این همه عظمت،شاید دیدن این امضا تلنگری باشه که دست از گناه برداری و برگردی به سمت معشوق و معبود و همه کس و کارمون یعنی خدا🤍ای به قربان ابا عبدلله🖤من برادر نداشتم،ولی برادرای شهید زیادی دارم که هوامو دارن😍اگه دلت میگیره یه برادر شهید برای خودت انتخاب کن باهاش درد و دل کن خواسته ای داری بگو برات غیرتی شه پیش خدا وساطتو بکنه.خلاصه کلام،خدا خیلی توبه پذیره رفیق🌱

کات کن
این پسر برای زندگی بدردبخور نیست..همین اول کار داره میره سراغ پول و چشم هم چشمی و مقایسه !!!
بر حذر باش خر نشو ولش کن
بگو نه...محکم و برای همیشه نه! پل پشت سرت رو خراب کن! نهههههههه و هر چی گریه کرد نادیده بگیر!!!!!!!!!!!!

یه مشاور ازدواج برید حتما

وای شما مشاور مذهبین؟😍

بیا اینجا میخوام یچیزی بهت بگم،من گناهکار ترین بنده خدا بودم،یجوری بخشید منو و معجزه کرد تو زندگیم که دهنم باز موند از این همه عظمت،شاید دیدن این امضا تلنگری باشه که دست از گناه برداری و برگردی به سمت معشوق و معبود و همه کس و کارمون یعنی خدا🤍ای به قربان ابا عبدلله🖤من برادر نداشتم،ولی برادرای شهید زیادی دارم که هوامو دارن😍اگه دلت میگیره یه برادر شهید برای خودت انتخاب کن باهاش درد و دل کن خواسته ای داری بگو برات غیرتی شه پیش خدا وساطتو بکنه.خلاصه کلام،خدا خیلی توبه پذیره رفیق🌱
وای شما مشاور مذهبین؟😍

بله در خدمتم

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 

اینطور ک معلومه اصن تورو واس پولت میخاد اون بره با هرکی دوس داره ازدواج کنه تو برو دنبال کسی ک لیاقتت باشه ی پسر پول دار خوب پیدا کن ازدواج کن 

مادرم ،مهم نیست چند سال است که از پیش من رفته‌ای، همیشه دعا می‌ کنم که یک بار دیگر صورتت را ببینم. دلم برایت تنگ شده است! 
2801