2777
2789

خدا نصیب نکنه

یه بچه رو دیدم تو اینستا اسمش سامیار مظاهری فوت شده بود تو ۷ سالگی...مادرش خیلی درد میکشه...

اصلا نمیتونم درک کنم انقدر گریه کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله خیلی سخته چون خودمم بچمو ازدست دادم چهارسال و نیمش بود خداسرکافرم 

نیاره

با اینهمه اگر عمری باقی بود طوری از کنار این زندگی میگذرم که نه زانوی آهوی بی جفت بلرزد و نه این دل ناماندگار بی درمان!

یکی هست قشنگ بزن و برقص و تفریح و همه چیش بجاس گاههی هم برای فالوور گرفتن فیلمی از قبر پسرش میزاره

بپرسی هم مگه عزادار نیستی که همه اش تو جشن و پارتی هستی فالووراش حمله میکنن که مگه قرار نیست این زندگی کنه

شاید همین باشه که شما میگی 

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
الهی بمیرم😭😭هنوزم فکر میکنی بهش؟خوابشو میبینی؟

مگه میشه فکر نکنم؟پاره تنمو زیرخاک کردم خوابشم میبینم خیلی جاش خوب و راحته الهی شکر که خوشحاله😔😔😔😔

با اینهمه اگر عمری باقی بود طوری از کنار این زندگی میگذرم که نه زانوی آهوی بی جفت بلرزد و نه این دل ناماندگار بی درمان!