2777
2789
عنوان

حق دارم از دست مامانم ناراحت باشم

293 بازدید | 16 پست

همیشه یه کاری میکنه منت میزاره. قضیه از این قرار که من سبزی خریدم  دادم یه خانمی پاک کرد برام .اوردم تو تراس خونمون که خیلی کوچیک باسختی شستیم درحالی که حیاط خونه مادرم نزدیک ومیتونستم ببرم اونجا بشورم .ولی چون مادر با زنداداشام اونجا زندگی میکنن حتی مامانم تعارفم نکرد. اینم بگم مدرم فوت کردن وقبل مرگش زبانن گفت اون خونه مال مادرتون وپسرا (سه طبقه است) .حالامن کاری ندارم حداروشکر برادرامم هم نیاز مالی ندارن و از نظر مالی تو رفاهن. پدرمم ملک واملاک دیگ ایم داره که برابر قانون دوبرابر به پسرا رسیده. حالاصب مامانم زنگ زده میگ اشکال نداره بیار اینجا سرخ کن توحیاط .( با منت وترس ازحرف برادرم ) منم عصبی شدم گفتم نه خودم توخونم سرخ میکنم . اون اصرار کرد ومنم قبول نکردم  .تودلم گفتم نمیخوام به خاطر یه سلزی منت بزاری رو سرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب کاری کردی مادرم منت میزارم تاپیک زدم بخون .منم دوس ندارم مشکل مالی برام پیش اومده بابام پول داد بهمون ولی مادرم همش منت میزارم سرم .ک اینو بابات برات گرفته اونو بابات برات گرفته 

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

معلومه اون بنده خدا اختیاری نداره 

ولی تعجبم از تو که چرا قبول میکنی خودت رو دور بگیری 

اتفاقا پررو باش برو اونجا پاک کن بشور و بپز 

نزار داداشا و عروسا پررو نشن به اونا چه ربطی داره

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
خوب کردیمن همیشه به شوهرم میگم نون پنیر خونه خودت صدتا می ارزه به کباب یا منت بقیهولی سهمت رو از ارث ...

گرفتم عزیزم ولی خوب یه چیزایی رو بابام به پسراش دادهیکیش همین خونه است .چون پیش خودش کار کردن چند سال. اولویتشون همیشه پسرا بودن . الانم بم منت بهم میگ حالا عیب نداره بیار اینجا سرخ کن گفتم خونه بابامون بودا مثل اینکه

شاید مامانت خیلی اختیاری نداره که انقدر محتاط صحبت کرده.، یا فکر کرده براش زحمت میشه حال و حوصله ند ...

نه ربطی نداره مامانم وبابام پسراشونو لوس کردن ازشون اصلا توقعی ندارن ‌. تا تونستن از نظر مالی حمایتشون کردن . اونام همیشه خودشو محق دونستن

نه ربطی نداره مامانم وبابام پسراشونو لوس کردن ازشون اصلا توقعی ندارن ‌. تا تونستن از نظر مالی حمایتش ...

پدر منم فوت شده یه روز مامانم برداشته میگه اگه شما مشکلی نداشته باشید این خونه کلا واسه داشت باشه ،🤕

2801