2777
2789
عنوان

شغل دانشجویی معرفی کنیددد🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روزی دو سه میلیون این ور اونور بگردی خدا بده برکت😂

یه زن افغانیه تو یه ساعت یک و نیم درآورد با گدایی 😂

خنده ی تلخ من از گریه غم انگیزتر است :)))))                 برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                                                                                                        بعضیا به جای عقل "تعصب" دارن. "تعصب" هرچی بیشتر، عقل کمتر. البته فرقیم نمیکنه در چه موردی باشه در هر موردی اسمش △تعصب▽ هست..                                                          اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم ✨
یه زن افغانیه تو یه ساعت یک و نیم درآورد با گدایی 😂

نباید پول داد بهشون واقعا کار اشتباهیه اگه خوراکی همراهتون دارین بدین یا لوازم تحریر ولی پول نه واقعا من قبلا از روی دلسوزی زیاد میدادم بعدا فهمیدم کارم درست نیست

عالیه😍 صافی ماهی ۶۰ تا ۷۰ کاسبی برای کی میشه🤌

آره والا از آینده دار ترین شغلاست بدون نیاز به هیچ پشتوانه مالی یا هزینه اولیه نه سواد نه مدرک نه هیچی گدایی😍😃

از دیوار مهربانی بهزیستی اینور اونور بیشترم میشه با تلاش💪

آره والا از آینده دار ترین شغلاست بدون نیاز به هیچ پشتوانه مالی یا هزینه اولیه نه سواد نه مدرک نه هی ...

ایشالله قسمت همه بشه🤲😅

به پشمانتان بیاموزید که هر تاپیکی ارزش ریختن نداره😇
نباید پول داد بهشون واقعا کار اشتباهیه اگه خوراکی همراهتون دارین بدین یا لوازم تحریر ولی پول نه واقع ...

درسته 

خنده ی تلخ من از گریه غم انگیزتر است :)))))                 برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                                                                                                        بعضیا به جای عقل "تعصب" دارن. "تعصب" هرچی بیشتر، عقل کمتر. البته فرقیم نمیکنه در چه موردی باشه در هر موردی اسمش △تعصب▽ هست..                                                          اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم ✨

ولی جدای از شوخی ( گدایی و ... )
ادمین پیج / فری لنسری / فتوشاپ
اینارو من دیدم هم تایم زیادی نمیخواد هم درامدش بدک نیس ( فری لنسری از مثقال تومن تا میلیارد تومن میره )

ولی جدای از شوخی ( گدایی و ... )ادمین پیج / فری لنسری / فتوشاپاینارو من دیدم هم تایم زیادی نمیخواد ه ...

فری لنسری چیه میشه راهنمایی کنی

دوتا گرگ وجود داره که همیشه در حالِ جنگن یکی تاریکی و ناامیدی و یکی نور و امیدمیدونی کدوم برنده میشه؟+به هرکدوم که غذا بدی!
2801