2777
2789

بچه م خوبه فقط مدل سروصورتش تخلیه وبزرگه  میگم کاش میشد باجراحی کوچیک بشه یک فکرایی میکنم بخاطر آرامش زندگی برگرده مثل بقیه زندگی ها اونم بخاطر بچه همش تنها توخانه باهامه کسی رو ندارم   آخرشم ی روز خودمو واین بچه رو راحت میکنم همسایه ها رو میبینم همه زندگی دارند غیررزمی دلم خیلی شکسته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ شوهر احمقی

ولی بچت با جراحی خوب میشه عزیزم

دختر خاله ی بابام بچش مث بچه ی شما بود سرش بزرگ بود بعد جراحی کرد اوکی شد

تو دل بستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد،  رها کن ای دل غافل خدایِ بت پرستت را ...

یعنی سرو صورتش چجوریه؟

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ای جانم بمیرممم اگه یه اشک از چشم این بچه بیاد گردن باباشه

بشه دیدونه زار و پریشون شده بی احتیاطی کرده حالا پشیمون شده😂❤️ زیاد حوصله بحث با آدمای احمق رو ندارم هر وقت جوابت رو ندادم اینو تو مغزت پلی کن🙂🦋✨کیدرامر و کیپاپر هسدم تو این تاپیکا تگم کنید پلیز✈️✨🇰🇷بنده رو میتونید صدا کنید کوک الفن العظم😎😂حتی ولد واید جذابم میتونید صدا کنید بسسسسس ک جذابممممم😂💔🤝ENFP هسدممممم❤️✨🤝تهکوکرممممم و بهش افتخار میکنم😎✨🚬✊🏻사랑해요❤️✨BTS-ARMY-FOREVER
2801