2777
2789

😐😐😐

دیگ کلا اب پاکی ریخته میشه رو دستتون که به خواسته اتون نخواهی رسید😂😂

اینم یه جور خوبه دیگ  مگه نه؟ 

انرژی نمیزاری دیگ و دعا نمیکنی😐

برای من که اینطور شد 

روز ششم چله ی عاشورا، دعای توسل، حدیث کسا، نماز شب، بسم الله الرحمن رحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم

خواندن نماز های حاجت مکرر.... 

فهمیدم دیگ به حاجتم نخواهم رسید😐😐😐

اگه بگم از خدا خیلی ناراحت نشدم دروغ گفتممم 

خیلی ناراحت شدم خیلییی 

دلگیر شدم واقعا 

ولی بازم خدایا شکرت. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یسری چیزا توحاجت روایی دخیله ک شاید رعایت نکردی

مثل ترک گناه، امید وتوکل از ته دل

یاشاید خدا میخاد امتحانت کنه ببینه اگ براخواستت نباشه باز بهش ایمان داری وصداش میکنی؟

یا به صلاحت نبود یا وقتش نبود

نمیدونم پشت پرده چخبره فقط  اینو میدونم خدا خیلی دوسمون داره ازمادر دلسوز تر ومهربانتر هیچوقت از رحمتش ناامید نشو .

زمانی پخته میشی که می فهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی...(درخواست دوستی قبول نمیکنم)
یسری چیزا توحاجت روایی دخیله ک شاید رعایت نکردیمثل ترک گناه، امید وتوکل از ته دلیاشاید خدا میخاد امت ...

مطمئنم از همیشه بیشتر رعایت کردم... 

واقعا یکی از بززرگترین گناهام رو ترک کرده بودم. 

این چه امتحانی بود اخهه 

چی بگم عزیزم گوشم از این حرفایی که شما میگی پره. 

مطمئنم از همیشه بیشتر رعایت کردم... واقعا یکی از بززرگترین گناهام رو ترک کرده بودم. این چه امتحانی ب ...

میشه بگی خاستت چیه؟

البته اگ اشکالی نداره

خودمم ی خاسته دارم هنوز نشده گاهی بی تاب میشم وازخدا شکایت میکنم ولی ته دلم میدونم خدا میده بالاخره و این منم‌ک صبرم کمه

زمانی پخته میشی که می فهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی...(درخواست دوستی قبول نمیکنم)
2801