2777
2789

من هی یکی بهتر یکی بهتر رد کردم یکی رو رد کردم که از لحاظ تحصیلی خانواده اخلاق چهره از شوهرم بهتر بود با شوهرم ازدواج کروم گاهی میگم کاش خودمو این همه بخ دردسر نمینداختم   زن او ن میشدم 

اره من😂😂

وای یه خواستگار داشتم پسره دکتر فیزیوتراپیست بود ولی مطب نداشت تو مطبم کار نمیکرد میرفت تو خونه های بیمارا درمانشون میکرد ، اون زمان ماشین و خونه نداشت

من رد کردم 

الان فهمیدم مطب زده😑😑😑

مبتلا به فیلوفوبیا یعنی ترس از عاشق شدن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید ببخشید خییییییییییلی ببخشید 

من نمونه بارز 

و عین هاپو پشیمووووووووووون

نکنید 

خواستگار خوب اومد بهش بیشتر فک کنید 

خواستگار دکتر / مهندس / پلیس / وکیل / مدیر / خلبان و….

همه رو به دلایل مسخره رد کردمممممم

الان شوهرم بیکاااااااااااااره 

نکنید 

تروخدا نکنید

بیشه ها اگر تاریکند،آسمان هنوز آبیست🌱
من هی یکی بهتر یکی بهتر رد کردم یکی رو رد کردم که از لحاظ تحصیلی خانواده اخلاق چهره از شوهرم بهتر بو ...

من قبلی رو رد کردم به امید بهتر الان اومده بد نیست اما اون یکی قبلیم بهتر بود میترسم این یکی رو هم از دست بدم ولی دلم بهتر میخاد ،چند سالگی ازدواج کردی 

اره من😂😂وای یه خواستگار داشتم پسره دکتر فیزیوتراپیست بود ولی مطب نداشت تو مطبم کار نمیکرد میرفت تو ...

چه اشتباهی

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚
ببخشید ببخشید خییییییییییلی ببخشید من نمونه بارز و عین هاپو پشیموووووووووووننکنید خواستگار خوب اومد ...

روز خاستکاری اینکه به طرف حسی نداری طبیعیه؟

بچه ها من چرا مثل شما فکر نمیکردم همش دنبال بچه فقیر بودم

خودمم خیلی پولدار نبودیم متوسط 

فقط ظاهر برام مهم بود به دلم بشینه 

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚
البته قصد ازدواج به صورت جدی ندارم هنوزسنم کمه زوده برام

انشاالله بهترین نصیبت بشه عزیزم

بچه ها من چرا مثل شما فکر نمیکردم همش دنبال بچه فقیر بودمخودمم خیلی پولدار نبودیم متوسط فقط ظاهر برا ...

هر چی رو که بخای برعکس میشه

من دنبال پولم بیشتر و قد طرف بلند باشه اما برعکس میشه  

به خاطر کسی که دوسش دارم خیلی موقعیتای خوبو رد کردم نمی‌دونم تهشم میخاد چی بشه

تمامِ من،حلالِ یک لحظه بودنت ֶָ֢➰💜  انتظار از عشق قوی تره این یعنی عاشق که باشی ممکنه نرسی اما منتظر که باشی حتما میرسی (:
2801