2777
2789
میدونی من دیگه امیدی ب این ک خودمو بالا بکشم هم ندارم حتی احساس میکنم دیگه مثل قبل حوصله و اعصاب ندا ...

خب اینجاها خودت ضعیف بودی و باید خودت و سرزنش کنی، ببین پاشو دوسال به همهههه ی افسردگیهات همه ی خاطرات تلخ ووو غلبه کن برو ی رشته ی خوب بخون یا ی شغل پیدا کن بعد اگه وقت کردی بشین غصه بخور و افسرده شو

کدوم شهر یا استانین؟ نمی‌دونم چرا باورم نمیشه یعنی شما بچه ها هم بهشون کمک نمیکنین؟ مهمونی نمیرن؟ عز ...

نگم بهتره. عزیزم واقعا همچنین وضعی داریم دلم خیلی براشون میسوزه یه مدت بدجور رفتن زیر قرض و وضعشون خیلی خراب شد جوریکه خیلی شبا حتی شامم نداشتن  خیلی دلم براشون میسوخت شوهر من خداروشکر خیلی وضعش خوبه و خیلی خسیسه فقط به من خوب میرسه دوست نداره به خانوادم کمک کنم راضی نیست . منت میذاره.  یعنی هر چیزی که میخورم یاد خانوادم میوفتن بخدا افسردگی گرفتم براشون 😢💔💔💔💔💔💔

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏 . اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*.                               🛑🛑🛑 قرص گین آپ و ضرراتش   :  خب راستش من خیلی لاغرم وزن 40و قد 160 دم عروسیم خیلی دلم میخواست تپل شم یا حداقل صورتم یکم گونه داشته باشه رفتم گین آپ گرفتم خوردم کم کم تپل شدم و خیلی خوشگل شدم میخواستم فقط یه ماه بخورم که یه ماه خوردم و عروسیم یه ماه عقب افتاد و دوباره مجبور شدم ادامه بدم و دوباره عروسیم عقب افتاد و خلاصه سه ماه خوردم توو این سه ماه اشتهام خیلی زیاد شد و9 کیلویی چاق شدم و خیلی خیلی خوشگل شدم دوسه هفته قبل عروسیم یهو تمام بدنم مخصوصا صورتم پر جوش شد یه جوشا خیلی وحشتناک که هرچی محلول و اینا میزدم و قرص مصرف کردم گم نشدن خیلی خیلی عوارض بدی روم داشت یه عروس بودم با صورت پره جوش پریودام هر دو هفته یه بار شدن با خونریزی زیاد قرص ول کردم کل وزنم برگشت تمام بدنم پره ترک پوستی شد معده دردا شدیدی میگرفتم حس میکردم شکمم پره باده نفخ بدی گرفتم پا درد شدم خلاصه که همه این مریضی ها تا یه سال درگیر بودم تو رو خدا به هر قیمتی نخواه چاق شی اونم با قرص باور کن تمام قرص چاق ها هورمونی هستند با دستکاری کردن هورمون ها یه چاقی کاذب به آدم میدن و آدم پوکی استخوان میگیره که بدترین بیماری هاست اون موقع یکی از. آشناهام میگفت نخور من خوردم پوکی استخوان گرفتم استخون لگنم سیاه شده تا چندماه راه نمیتونستم برم با خودم گفتم من لاغرم دیگه آب از سرم گذشته بذار هر اتفاقی نیوفتاده بیوفته با اینکه خیلی لاغرم دیگه تن به قرص چاقی نمیدم به توبه کردن افتادم  🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از درگاه خدا ناامید نباش

خیلی زیادن نعمت هاش

اما بهتره تلاش کنی خودتم

اینکه ناامید و خسته بخوای ب چیزی برسی باید بهت بگم ک ممکن نیست

بهتره بلند شی و شروع به کار و تلاش کنی

باخداباش.خدا امنه، آرامش بخشه  
طبیعیه چون که این حستون یه نوع از فرگشت بشره تا بتونیه شما رو به حرکت واداره برای بهبود وضعیتتون

از بچگی این حسو داشتم حس میکردم زندگی اینجوری غیر ممکنه رفتم تیزهوشان ثبت نام کردم درسمم خیلی خوب بود همیشه ولی امسال بیماری اعصاب گرفتم نتونستم نهایی شرکت کنم افسردگی گرفتم

نگم بهتره. عزیزم واقعا همچنین وضعی داریم دلم خیلی براشون میسوزه یه مدت بدجور رفتن زیر قرض و وضعشون خ ...

شاغل شو که به خانوادت کمک کنی

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.
ببخشیدا از بس که بیشعوره همینو میتونم بگم...ونگران نباش چرخ روزگار چنان بچرخه وبرعکس بشه...بعد حیف چ ...

نمیتونم هیچی نمیگم ک مادذشوهرم و ننش پشتشن .شوهرمم جوابشونپ میده پشت منه ولی چ فایده دلم شکست از حرفاش

فقر که گناه نیستایمان مهمه اخلاق مهمه وجدان مهمه پیامبر وائمه هم تو فقر زندگی کردن ولی زیبا زندگی کر ...

اون زمان با فقر میشد زیبا زندگی کرد ،ولی واقعا الان با این مشکلات میشه همچنان زیبا زندگی کرد؟! بعضی حرفا فقط گفتنش قشنگه وگرنه واقعیت نداره

میشه هرکی این متنو خوند یه صلوات هدیه بده بهم ممنونم عشقا🥲❤️
نمیتونم هیچی نمیگم ک مادذشوهرم و ننش پشتشن .شوهرمم جوابشونپ میده پشت منه ولی چ فایده دلم شکست از حرف ...

اتفاقا خواستم بگم بهت چون مادرش پشتش درمیاد اینم بیشعوره چن سالشه این احمق

اللهم عجل الولیک الفرج💚
ازکجا میدونی با اون بنده خدا باهم جور درمی‌آید، شاید توو زندگی دیدی به درد هم نخورید، زندگی فراز ونش ...

پشت کنکوری هستی ؟ پس هنوز سنی داری که عزیزم که بخای ناامید و افسرده باشی . توکل کن ب خدا . هدف واسه خودت مشخص کن . الان اکثر جامعه وضع مالی خوبی ندارن . هنوز اول جوونیته باید پر انرژی باشی درستو بخون اگه امکانش داشتی برو یه کلاس ورزشی بلاخره یه سرگرمی واسه خودت پیدا کن افسردگی ناامیدی واسه سن شما اصلا خوب نیس 

شاغل شو که به خانوادت کمک کنی

چند روزه دیگه دوقلو هام به دنیا میان از طرفی هم میخوام درسم ادامه بدم اصلا شرایط کار ندارم

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏 . اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*.                               🛑🛑🛑 قرص گین آپ و ضرراتش   :  خب راستش من خیلی لاغرم وزن 40و قد 160 دم عروسیم خیلی دلم میخواست تپل شم یا حداقل صورتم یکم گونه داشته باشه رفتم گین آپ گرفتم خوردم کم کم تپل شدم و خیلی خوشگل شدم میخواستم فقط یه ماه بخورم که یه ماه خوردم و عروسیم یه ماه عقب افتاد و دوباره مجبور شدم ادامه بدم و دوباره عروسیم عقب افتاد و خلاصه سه ماه خوردم توو این سه ماه اشتهام خیلی زیاد شد و9 کیلویی چاق شدم و خیلی خیلی خوشگل شدم دوسه هفته قبل عروسیم یهو تمام بدنم مخصوصا صورتم پر جوش شد یه جوشا خیلی وحشتناک که هرچی محلول و اینا میزدم و قرص مصرف کردم گم نشدن خیلی خیلی عوارض بدی روم داشت یه عروس بودم با صورت پره جوش پریودام هر دو هفته یه بار شدن با خونریزی زیاد قرص ول کردم کل وزنم برگشت تمام بدنم پره ترک پوستی شد معده دردا شدیدی میگرفتم حس میکردم شکمم پره باده نفخ بدی گرفتم پا درد شدم خلاصه که همه این مریضی ها تا یه سال درگیر بودم تو رو خدا به هر قیمتی نخواه چاق شی اونم با قرص باور کن تمام قرص چاق ها هورمونی هستند با دستکاری کردن هورمون ها یه چاقی کاذب به آدم میدن و آدم پوکی استخوان میگیره که بدترین بیماری هاست اون موقع یکی از. آشناهام میگفت نخور من خوردم پوکی استخوان گرفتم استخون لگنم سیاه شده تا چندماه راه نمیتونستم برم با خودم گفتم من لاغرم دیگه آب از سرم گذشته بذار هر اتفاقی نیوفتاده بیوفته با اینکه خیلی لاغرم دیگه تن به قرص چاقی نمیدم به توبه کردن افتادم  🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑
اتفاقا خواستم بگم بهت چون مادرش پشتش درمیاد اینم بیشعوره چن سالشه این احمق

۱۵سالشه مادذش هم مث خودش سگیه واس خودش مادذشوهرمم نگم واویلا شیطان یزید هرچی بگم کم گفتم .خداروشکر شوهرم پشت منه جوابشونو میده باهاشون قطع رابطه کردیم ولی میدونی دلم بدجور شکسته بدجور اونا وضعشون خوبه ما ن .از خونم گرفته تا همه چسزمو مسخره کرد فحشم دادن تیکه انداختن با شوهرم بحثشون میشه ب من فحش میدن میگن زنت پرت کرده درحالی ک قران گذاشتم وسط گفتم اگ من چیزب گفتم فلان فلان بشم اگ نگفتم اونارو واگذار میکنم ب همین قران 

و منی ک اونقد وضعمون خرابه که دختر جاریم هردفعه ی تیکه میندازه جووووووری دلمو میشکنه که شب تا صب فقط ...

به چه حقی تیکه میندازه !! چن سالشه مگه ؟؟؟

تو هم جوابشو بده سکوت نکن سکوت کردی که جرات کردن بهت تیکه بندازن چقد وقیحه

2801