2777
2789
به چه حقی تیکه میندازه !! چن سالشه مگه ؟؟؟تو هم جوابشو بده سکوت نکن سکوت کردی که جرات کردن بهت تیکه ...

من ۲۰ساالمه جرعت نمیکنم جوابشونو بدم خییییییییلی سگ اخلاقن کلا با جاری و مادرشوهرو خواهرشوهرام قطع رابطه کردیم شوهرم پشت منه اونا حسودی میکنن حرف بارم میکنن  

من ۲۰ساالمه جرعت نمیکنم جوابشونو بدم خییییییییلی سگ اخلاقن کلا با جاری و مادرشوهرو خواهرشوهرام قطع ر ...

خوبه که شوهرت پشتته همین کافیه که لجشون بگیره ولی دلیل نمیشه سر تو دعواهاشونو داشته باشن شعور اگه داشته باشن جور دیگه رفتار میکنن دوتا میزنن تو دهن اون ۱۵ سالهه که جرات نکنه ب بزرگترش بی احترامی کنه و جواب بده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبه که شوهرت پشتته همین کافیه که لجشون بگیره ولی دلیل نمیشه سر تو دعواهاشونو داشته باشن شعور اگه دا ...

بیخیال من دلم شکست واگذارش کردم بخدا و بقران منتظرم فقط زمین خوردنشو ببینم خیلی پرروعه تو مدذسه هم باهمه دعوا داره هرروز پدر مادرش باید بره مدرسه مادرش از سگ هم بدتره اخلاقش .

بیخیال من دلم شکست واگذارش کردم بخدا و بقران منتظرم فقط زمین خوردنشو ببینم خیلی پرروعه تو مدذسه هم ب ...

مطمعن باش شر کاراش ب خودش برمیگرده خب اخلاق نداره که هر روز پدر مادرش باید برن مدرسه 

الان خیلیا دیگه احترام بزرگتر رو نمی‌ذارن این از تربیت و ادب پدر مادراشونه و گرنه که چرا باید دخالت کنه یه دختر کم سن 

۱۵سالشه مادذش هم مث خودش سگیه واس خودش مادذشوهرمم نگم واویلا شیطان یزید هرچی بگم کم گفتم .خداروشکر ش ...

توروخدا اعصابتو بخاطر یه مشت ادم خدانشناس خورد نکن.من بهت قول میدم قول میدم که خدا چنان بلندت کنه و بزرگت کنه که اونا بیوفتن به پاهات.من قول شرف میدم

اللهم عجل الولیک الفرج💚
نگم بهتره. عزیزم واقعا همچنین وضعی داریم دلم خیلی براشون میسوزه یه مدت بدجور رفتن زیر قرض و وضعشون خ ...

ایییی بابا دلم گرفت!!!! خدا اوضاع هممون و درست کنه میترسم ی چی بگم تعلیق شم,,,,

مرسی عزیزدلم مرسی بابت حرفات .

اینو بهت صادقانه میگم ماهم مثل شما..تمام فامیل مسخره و زخم زبونمون زدی خیلی.چه حرفای تحقیر امیزی که نشنیدیم چه توهینایی که شنیدیم..حالا عزیزم خدا چرخوند چرخوند حالا برای ماهم داره میچرخونه 

اللهم عجل الولیک الفرج💚