2777
2789

زبونی و ظاهری یه جوری وانمود میکنه که منو معمولی دوسداره اما از اون طرف یه کارایی واسم میکنه که خودمم نمیدونم تو دلش چه خبره!

مثلا شیفت شبه تا صبح بیداره بعد صبح زود همراه من میاد مطب دکتر تا ظهر که حتی تو مطب خوابش برد اما حاضر نشد منو تنها بزاره. 

یا اینکه اگه چیزیو بخوام زیر سنگم باشه واسم فراهم میکنه.

یا مثلا خسته از سر کار میاد میگه آماده شو بریم تفریح

کلا خیلی محبت ازش میبینم اما چرا ظاهری اینجوره؟؟؟😞

خب درونگراست عزیزم

میتونی کم کم تشویقش کنی زبونی هم بیشتر محبت کنه

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینجا خیلی حرفا رو نمیشه زد. اگه از فاز من خوشت اومد بیا تلگرام کانالم، نوشته هام زیاده elaheye_mashgh 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داداش منم همینطوریه . 

درونگراست شاید یا شاید تربیت خانواده جوری بوده روش نمیشه کلامی بیان کنه

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱

من میفهمم چی میگی 

تو ظاهری هم میخای

حالا شوهر من میاد منو بوس میکنه تو ظاهر محبتتتت

اما عملی نه ،من چیزی نمیبینم

فقط ظاهر حفظ میکنه 

خب لعنتی عملی هم محبت کن 

تولد روز زن براش ارزش نداره

چیکار میخام میای یه بوس میکنی یا بغل

من حس میکنم خیانت میکنه و برای جبرانش و حس عذاب وجدانش ،میخواد برای شما هم وقت بذاره

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩
2801