2777
2789
عنوان

همسرم سه روزه رفته خونه برادرش

398 بازدید | 24 پست

چهارشنبه تولدش بود کلی نقشه داشتیم با بچه هام واسش جشن بگیریم . برادرش زنگ زد ی تصادف کوچک کردن که هنشونم سالمن چیزیشون نشده خونشون دو ساعت فاصله داره. اقا پاشد رفت خونه برادرش ک برم کمک حالش . ماهم دیروز کلی خونه تزیین کردیم کیک مرغ و دسر و کیک تولد اماده کردیم با کلی دوق و خستگی. دیشب زنگ زدم گفت خونه داداشم هستم منم گفتم باشه دو روز دیگم تعطیلی بمون اصلا چرا میای خونه. گفت باشه شما راضی باشین میمونم. دلم گرفته. حالا امروزم الان پسرم زنگ زد گفت معلوم نیس کی بیام. خیلی ناداحتم بچه هامم طفلی منتظرن اون بیاد ک کیک بخورن و مهمونی. 

دلم میخواد زنگ بزتم کلی فحش نثارش کنم ولی بده. چه کنم . زنگ زدم نیومدی میگه نه هتوز.

چقدر این بشر بیشعوره ما رو سه روز توی خونه کاشته . چقدر زن داداشش کیف کنه ک شازده ما رو تنها گذاشته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودتو بیخودی ناراحت نکن، اگه بی لیاقته چرا تدارک دیدین؟ اگرم لیاقت داره زنگ بزن بهش توضیح بده چقدر تدارک دیدین بعدم بشینین با بچه ها بخورین، بگو نمیشد بیشتر ازین بچه هارو منتظر نگه داشت، قشنگ کیکو تموم کنین خبرش برسه بهش فقط

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد

میدونم دلت میخواست پیشتون باشه درک میکنم 

ولی به نظرم الان تو باید بچه هاتو قانع کنی که چون بابا یه قهرمانه از خوشی و راحتی خودش میزنه تا به بقیه کمک کنه

اینجوری هم بچه ها ممتاز غصه میخورن هم شرایط ذهنی خودت راحت‌تر میشه 

میدونم دلت میخواست پیشتون باشه درک میکنم ولی به نظرم الان تو باید بچه هاتو قانع کنی که چون بابا یه ق ...

خوشی چیه گلم همه رو داره قربونی اون زن داداش عفریته اش میکنه

2801