2777
2789

کیا مثل منن هیچ رفیقی ندارم

داشتما اما حس کردم اونقدر که من به عنوان رفیق رو اونا حساب میکنم اونا اینطور نیستن و دیگه نرفتم سمتشون.بنظرتون تنهایی برای آدم زجر آوره؟بدون دوست .

اینم بگم مجردم

ای کشور آزاده‌دلان، ایران! ایران!                           پیوسته تو را دست خدا باد نگهبان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من...همیشه خوب بودم رراشون منفعت داشتم ولی اونا هیچ خاصیتی برام نداشتن اخرشم از پشت خجنر خوردم الانم ب هیچکس اعتماد نمیکنم

بیا ناشناس حرفاتو بزن  https://harfeto.timefriend.net/17248577849998   از چشمان کوچک فیل فهمیدم آنکه غنی تر است محتاج تر است
من تنهای تنها ی تنها ۳۲ سالمه و مجرد هم هستم

شاغلید؟چه کاری انجام میدید

دلتون نمیخواد یه هم صحبت داشته باشید گاهی؟

ای کشور آزاده‌دلان، ایران! ایران!                           پیوسته تو را دست خدا باد نگهبان

وای نه من با دوستام خیلی سرد شدمو ازشون فاصله گرفتم اخرین پیامی ک با اخرین نفرشون دارم 13 مرداده اونم خیلی حرف ساده ای، و واقعا خوشحالم از اون موقعی ک اینکارو کردم خیلی شادم😂 با تنهایی بیشتر سازگارم

چرا رفیق نداری؟

من زیاد کشش داشتم‌به سمتشون اونا ازدواج کردن دیدم کم رنگ شدن و مثل من کشش ندارن به طرف من.منم دیگه هیچ وقت نرفتم سمتشون

شاغلید؟چه کاری انجام میدیددلتون نمیخواد یه هم صحبت داشته باشید گاهی؟

اره شاغلم 

اره خیلی احساس تنهایی میکنن حتی یه دوست دختر ندارم 

میدونی چند تا دوست صمیمی دختر داشتم ولی بقول شما فقط من جانفشانی میکردم واسه رابطه 

اونها فقط بخاطر منافعشون با من بودن 

2801