2777
2789
عنوان

25 روزه ازش جدا شدم بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 947 بازدید | 100 پست
عزیزدلم امیدوارم عشقت ببخشدت و برگردید باهم منم با نامزدم قهر کردم و بهش گفتم دیگه اینبار برنمیگردم ...

دقیقا منم همین کارو کردم 😞 هرگز نگفتم بیا نرو و... اما دارم دق میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا منم همین کارو کردم 😞 هرگز نگفتم بیا نرو و... اما دارم دق میکنم

چرا نگفتی عزیزم خب باید تلاشتو میکردی که نگهش داری چون مقصر بودی اما من مطمئنم اون هنوز دوستت داره و براش مهمی بزار یکم اروم شه بعد بهش زنگ بزن 

چرا نگفتی عزیزم خب باید تلاشتو میکردی که نگهش داری چون مقصر بودی اما من مطمئنم اون هنوز دوستت داره و ...

همین دقیقا 

نمی‌دونم کی وقتشه 

چیکار کنم 

ب نظرت کی اروم میش ؟

خدانکنه 😭😭😭الان دوستم بهش پیام داد آب پاکی رو ریخت رو دستم💔گفت اصلا به هیچ عنوان برنمیگردم بهش د ...

وای کاش اینقد منت کشی نکنی دختر تموم کن 

برو صفا عشق کن بگرد کار کن و... بعد سه چهار ماه اگ حسی موند یه زنگ بزن بگو همینطوری زنگیدم حالتو بپرسم 

تو هر چی پیگیر بشی و... اون بدتر ازت سرد میش باور کن

دوستم گفت پیام میدم گفتم بهش نه گفت چرا ببینم چرا نمیاد و... 💔🙃

یه روزی پشیمون میش 

تو فقط توروخدا دیگ پیگیری نکن 

اصن بیا همو داشته باشیم هر فتوایی بهمون داد اول با هم مشورت کنیم درد دل کنیم صحبت کنیم

یه روزی پشیمون میش تو فقط توروخدا دیگ پیگیری نکن اصن بیا همو داشته باشیم هر فتوایی بهمون داد اول با ...

فکر نکنم خیلی با قاطعیت گفت دیگه تمام بسه 

نمیخواستم پیگیریشو کنم اون بهم نگفت که پیام میده 

باشع عزیزممم🌝

بهت درخواست میدم

فکر نکنم خیلی با قاطعیت گفت دیگه تمام بسه نمیخواستم پیگیریشو کنم اون بهم نگفت که پیام میده باشع عزیز ...

واقعا رفیق بیخودی داری 

میخواست ابرو درست کنه چش رو کور کرده