2777
2789
بعد سه ماه راحت پذیرفت که دیگه نری ؟وابستگی هم بهتون داشت ؟

بدون هیچ حرفی که نبود قاعدتا، در حد یه دقیقه گریه می کرد بعد از رفتن من و ارومش می کردن، در طول روز هم اولش ۲،۳ ساعت میموند حداکثر

حتی الانم دلتنگ من میشه، من براش یه نشونه میذارم که اونو نگاه کنه و بتونه صبر کنه تا برگرده خونه

اره حتی دو قلوها خیلی وقتا تو یه کلاس نیستن که به هم تکیه نکنن، ولی حتما مهد خوب باید باشه، مسول هاش ...

ممنون از راهنمایی هات عزیزمم

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدون هیچ حرفی که نبود قاعدتا، در حد یه دقیقه گریه می کرد بعد از رفتن من و ارومش می کردن، در طول روز ...

بعله مشاوره ها هم راه حلشون همینه برای اضطراب جدایی

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤
خیلی خوبه بذارش

شما تجربه ای داشتین یا مورد مشابهی