2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این سوالا چیه میپرسین اخه، یکی میاد میگه خوبه چهارتا میان میگن  بده بعد کلا درگیر میشی، هر آدمی خودش خودشو میبینه  اگه برات مهمه تلاش کن با ورزش و ... به اندام مورد نظرت برسی مهم هم نیست پس بیخیالش انرژی منفی بقیه رو به جون نخر عزیز من 

این سوالا چیه میپرسین اخه، یکی میاد میگه خوبه چهارتا میان میگن بده بعد کلا درگیر میشی، هر آدمی خودش ...

کی به شماگفته من انرژی منفی دیگرانو میگیرم؟کسی انرژی منفی بهم نداده،ولی شما انرژی منفی دادی الان،من دلم میخاد این سوالو بپرسم،هزار بار دیگه،ممنون از ابراز نگرانیتون،اگه تاپیک کسی رو دوست ندارید ،ازش رد شید فقط

ای دوست برایم دعا کن🌹
من دوست دارم این سوالو بپرسم،کی گفته من انرژی منفی دیگرانو میگیرم؟شما نگران من نباش عزیزم

نگران نیستم، فقط چون کارم اینه توضیح دادم براتون حالا که شما خودتون با آگاهی انجام میدین دیگه میل خودتونه دختر گل 💐 

لاغری ۵۳ تا ۵۵ خوبه

مهمترین هدف تو مستقل شدن پس براش تلاش کن💞میشه دعا کنید آزمون های استخدامی بعدی شهر ما رشته من رو بخواد...ممنونم💚 شهرم رو خواست و الان منتظرم برم مصاحبه...میشه دعا کنید قبول نهایی بشم🩷 ممنونم....قبول نهایی شدم و الان یک ماه هست شاغل هستم توی بیمارستان ...کار توی بیمارستان سخت هست ولی خیلی شیرین به چیز که آرزوت  بوده و یه روزی برات غیر ممکن بود برسی...ممنونم واسه همه دعاهاتون⚘️❤️

من قدم ۱۵۶ اِ 

۴۳‌کیلو بودم خیلی ریز میزه نظر میومدم

با تلاش های زیاد شدم ۵۳ ۵۴ خیلی خوب بود

بعد ازدواج شدگ ۵۷ ۸ الانم خوبم ولی دیگه روی فاز رژیمم که چاق تر نشم

مهمترین هدف تو مستقل شدن پس براش تلاش کن💞میشه دعا کنید آزمون های استخدامی بعدی شهر ما رشته من رو بخواد...ممنونم💚 شهرم رو خواست و الان منتظرم برم مصاحبه...میشه دعا کنید قبول نهایی بشم🩷 ممنونم....قبول نهایی شدم و الان یک ماه هست شاغل هستم توی بیمارستان ...کار توی بیمارستان سخت هست ولی خیلی شیرین به چیز که آرزوت  بوده و یه روزی برات غیر ممکن بود برسی...ممنونم واسه همه دعاهاتون⚘️❤️

خیلی لاغرهههه  من 40 کیلوام قدمم 153 یعنی قشنگ پوست و استخونم آرزومه 50 کیلویی شم 😄💔💔💔💔😩

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏 . اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*.                               🛑🛑🛑 قرص گین آپ و ضرراتش   :  خب راستش من خیلی لاغرم وزن 40و قد 160 دم عروسیم خیلی دلم میخواست تپل شم یا حداقل صورتم یکم گونه داشته باشه رفتم گین آپ گرفتم خوردم کم کم تپل شدم و خیلی خوشگل شدم میخواستم فقط یه ماه بخورم که یه ماه خوردم و عروسیم یه ماه عقب افتاد و دوباره مجبور شدم ادامه بدم و دوباره عروسیم عقب افتاد و خلاصه سه ماه خوردم توو این سه ماه اشتهام خیلی زیاد شد و9 کیلویی چاق شدم و خیلی خیلی خوشگل شدم دوسه هفته قبل عروسیم یهو تمام بدنم مخصوصا صورتم پر جوش شد یه جوشا خیلی وحشتناک که هرچی محلول و اینا میزدم و قرص مصرف کردم گم نشدن خیلی خیلی عوارض بدی روم داشت یه عروس بودم با صورت پره جوش پریودام هر دو هفته یه بار شدن با خونریزی زیاد قرص ول کردم کل وزنم برگشت تمام بدنم پره ترک پوستی شد معده دردا شدیدی میگرفتم حس میکردم شکمم پره باده نفخ بدی گرفتم پا درد شدم خلاصه که همه این مریضی ها تا یه سال درگیر بودم تو رو خدا به هر قیمتی نخواه چاق شی اونم با قرص باور کن تمام قرص چاق ها هورمونی هستند با دستکاری کردن هورمون ها یه چاقی کاذب به آدم میدن و آدم پوکی استخوان میگیره که بدترین بیماری هاست اون موقع یکی از. آشناهام میگفت نخور من خوردم پوکی استخوان گرفتم استخون لگنم سیاه شده تا چندماه راه نمیتونستم برم با خودم گفتم من لاغرم دیگه آب از سرم گذشته بذار هر اتفاقی نیوفتاده بیوفته با اینکه خیلی لاغرم دیگه تن به قرص چاقی نمیدم به توبه کردن افتادم  🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑
خیلی لاغرهههه من 40 کیلوام قدمم 153 یعنی قشنگ پوست و استخونم آرزومه 50 کیلویی شم 😄💔💔💔💔😩

بیا بهت یاد بدم چاق بشی 

کالری شما ز کرفس رو نصب کن 

تنظیم‌کن روی ۵۰ کیلو 

هر روز بیشتر از اون کالری که میگه رو بخور 

هر روز حتی اگر حالتم هم‌میخوره دوتا تخم مرغ شده با نکن شده خالی بخور (آب پز)

یک در میون کره با نون بخور

باشگاه برو 

۶و۷ ماهه ۵۰ کیلویی

2801