2777
2789
دانشگاه نرفتمولی اگ معلمت خوب باشه خیلی خوبهمن معلمم خوب نبود

خواهر من طراحی دوخت میخونه کلاس دهم دو درس تخصیصی رو مردود شده حالا کی باید امتحان بده ؟

بنظرت دیپلم رو میتونه بگیره یا سخت میدن آخه علاقه نداره این دو درس رو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهر من طراحی دوخت میخونه کلاس دهم دو درس تخصیصی رو مردود شده حالا کی باید امتحان بده ؟بنظرت دیپلم ...

اگ میتونه تک ماده بزنه

شهریار ایرانم همون ک تاپیک غذا میزاشت متاسفانه کاربری عزیزم تعلیق شد🥺این

اره رفتم 

رشته خیلی خوبیه ولی پر خرجه چرخ خیاطی هر دفعه پارچه سردوز  لپتاپ  و...  

اما اگر بهش علاقه داشتی همون اندازه که پر خرجه میتونی ازش پولم دربیاری میتونی خیاطی کنی یا طراحی کنی به مزونا بفروشی یا تو اینستا پیج بزنی  انلاین شاپ و مزون بزنی یا اگر مانکنات قوی باشه مانکن خالی بکشی و بفروشی 

وقتی قهوه میخوری، از تلخیش لذت میبری...                      اما وقتی بادوم بخوری و تلخ باشه میندازیش دور... چون از بادوم انتظار تلخی نداری! بحث بحثه انتظاره 🌚✨
اگ میتونه تک ماده بزنه

باید چند باشی تک ماده بزنی؟؟؟

الان میره یازدهم یعنی الان بره دهم رو تک ماده بزنه قبول میکنن؟؟؟

اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 
اره رفتم رشته خیلی خوبیه ولی پر خرجه چرخ خیاطی هر دفعه پارچه سردوز لپتاپ و... اما اگر بهش علاقه د ...

یه سوال اگه تجدیدی داشته باشی میتونی دیپلم رو بگیری یا سخته ؟؟؟

مثلا ۳ پایه تجدیدی داشته باشی 

باید چند باشی تک ماده بزنی؟؟؟الان میره یازدهم یعنی الان بره دهم رو تک ماده بزنه قبول میکنن؟؟؟

اگ دیگ مطمعن باشع ک تجدید نمیشه اینکارو کنه چون ی بار بیشتر نمیتونه

یه سوال اگه تجدیدی داشته باشی میتونی دیپلم رو بگیری یا سخته ؟؟؟مثلا ۳ پایه تجدیدی داشته باشی

اگر چند سال چند تا درسو افتاده باشه نه نمیدن دیپلمو

چمد تا درسو افتاده؟  میتونه تک ماده بزنه

وقتی قهوه میخوری، از تلخیش لذت میبری...                      اما وقتی بادوم بخوری و تلخ باشه میندازیش دور... چون از بادوم انتظار تلخی نداری! بحث بحثه انتظاره 🌚✨
خواهر من طراحی دوخت میخونه کلاس دهم دو درس تخصیصی رو مردود شده حالا کی باید امتحان بده ؟بنظرت دیپلم ...

اگ این دو درسش تخصصی باشع و در ارتباط با رشته اش باشع باید پاس بشع

خیلی رشته ی خوبیه من خوندم و الان  یه خیاط ماهر م  قصدم اینه اگه بشه مزون بزنم یا تولیدی لباس

خیاط باشی😍مامان سه تا کلوچه👧👧🧑خدایا شکرت بابت یه آقایی خوب و همه چیز❤️وقتی پستی خطاب به منه مطمئن باش میخونمش اگه دیدی  ریپلی  نکردم بدون برام مهم نبوده که جوابت ندادم پس فکر نکن جوابت رو نداشتم بدون نمیخوام باهات هم کلام شم 😜تو تاپیک هیچ آقایی شرکت نمیکنم پس آقای ن هم نه تو تاپیک من بیان نه پست منو ریپ بزنن وگرنه...... 
اگ دیگ مطمعن باشع ک تجدید نمیشه اینکارو کنه چون ی بار بیشتر نمیتونه

اها  طول ۳ سال دبیرستان فقط یکبار میشه تک ماده زد 

پس بهتره فعلا امتحان بده ببینم چی میشه 

هدفش فقط یه دیپلم گرفتنه برای دانشگاه هدفی دیگه داره 

تمرکز زیادی می خواد ؟دانشگاه هم داره ؟

اره عزیزم دانشگاه داره اگر طراحی دوختم بخوای بری کنکور نداره شرط معدله 

اگر میخوای بری طراحی دوخت بدون کنکوره 

اما اگر بری بری طراحی لباس باید کنکور بدی 

برای خیاطیش اره چون باید تمیز دوزی رو یاد بگیری ولی علاقه داشته باشی برات اصلا کار سختی نیست 

2801