2777
2789

هورمون زنانه به هم بریزه ممکنه باعث پانیک و اضطراب شدید بشه؟

من اضطراب بی دلیل دارم قرص میخورم قبلا جواب میداد الان دیگه فایده نداره 

موی زائد و جوش چونه و کمر میزنم ولی پریودام چند وقته آمپول پروژسترون زدم منظمه 

دیگه بریدم به خدای حسین قسم😭

از بس بی دلیل استرس شدید میگیرم استفراغ میکنم بخاطر ibsاسهال میشم جون تو بدنم نیس 😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله ممکنه اینحوری بشید

چرا برای کنترل استرس دارو نگرفتید؟

باید اول دقیق شرایط شما بررسی بشه

بعد دارو براتون تجویز بشه

این حجم از استرس ک به استفراغ و حتی پانیک تبدیل میشه خطرناکه

نه فقط برای بدنتون

برای زندگیتون هم مشکل ساز میشه

عزیزم این همه قسم دادی من الان اومدم ولی خب هیچ کمکی نمیتونم بهت بکنم یا راهنماییت کنم لطفا دیگ قسم ...

چیکبار کنم وقتی بچهای سایت همه دنبال بحثای خاله خان باجی و خاله زنکین و به یکی که مشکل داره کمک نمیکنن فقط دنبال تاپیکای دعوا با خواهر شوهر و مادر شوهر و جارین در حالی که من اینجا دارم می میرم بخاطر مشکلی که دارم😭😭😭

میفهممت همن الان خودم دستام بی دلیل از استرس سسته قلبم درد میکنه و استرس شدید دارم کاریش نمیشه کرد ع ...

جانان دارم میمیرم دیگه بریدم دیشب استفراغ کردم پانیک میشم نمیدونم چطور حالمو توصیف کنم😭😭😭

بله ممکنه اینحوری بشیدچرا برای کنترل استرس دارو نگرفتید؟باید اول دقیق شرایط شما بررسی بشهبعد دارو بر ...

دآرم دارو مصرف میکنم تری فلوئوپرازین کلردیازپوکساید و اس سیتالوپرام 

اوایل خیلی خوبم کرد ولی دیگه الان حواب نمیده اصلا 

قبلا ترس از بیگاری داشتن برطرف شد ولی الان ارس بی دلیل دارم نه ترس از بیماری بی قراری دارم 

چیکار کنم به کجا پناه ببرم دردمو به کی بگم که بفهمه متو درمونم کنه دارم از بین میرم😭😭😭

2801