2777
2789
عنوان

با این آدم چیکار‌کنممممم😐😐

257 بازدید | 31 پست

من یه دوست دارم حدود سه سال ایناست با هم رفیقیم اوایل خیلی باهم صمیمی بودیم ولی بعد ی مدت ی سری اتفاق ها افتاد سرد شدیم بعد سر همین موضوع میرفت با دوستای دیگ من گرم میگرفت ما رو باهم دعوا مینداخت از این بحث جدا من کلا آدمی هستم که دوست ندارم کارایی که می‌خوام بکنم اهداف ها مو ب دیگران بگم الان که دوباره باهم صمیمی شدیم یعنی دوست داره تو هرکار من سرک بکشه میگه اینو گرفتی میخوای کی بگیری  چرا نمیگیری چرا اینکارو نمیکنی اینکار و کردی بگو منم بکنم و.......

حالا واقعا حسوده یا فضول بعد ب نظرتون با این جور آدما چطور رفتار کنیم؟

هم حسود هم فضول از چنین ادمای دوری کن

اگه فقط یه روز یه روز دیرتر میومدم میشه سه سه سه 🥲     هعی من اگ از این فکرا داشتم الان داشتم پادشاهی میکردم اهای کسی ک با نظراتم مخالفی خوب مخالف باش😊          دیگه خیلی حرف توهم نخون میگم نخون های با توام حرف گوش نمیدی نه خوب گوش نده 😬 من چیکارت کنم 🤷‍♀️       خود درگیر هم خودتونید من دخمل خوبیم 😌🤞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اگه میدونستم از اول اینطوریه باهاش اصلا صمیمی نمیشدم که هی شکست هایی که تو زندگی داشتم و بزنه تو ...

الانم دیر نشده ازش فاصله بگیر

اگه فقط یه روز یه روز دیرتر میومدم میشه سه سه سه 🥲     هعی من اگ از این فکرا داشتم الان داشتم پادشاهی میکردم اهای کسی ک با نظراتم مخالفی خوب مخالف باش😊          دیگه خیلی حرف توهم نخون میگم نخون های با توام حرف گوش نمیدی نه خوب گوش نده 😬 من چیکارت کنم 🤷‍♀️       خود درگیر هم خودتونید من دخمل خوبیم 😌🤞
ولش کن عزیزم حتما باید چاقو بزاره زیر گلوت تا دوستیتو تموم کنی؟

همین بگو

همین بگو

دقیقا مثل قبلنای منه یه ادم حسود روانی بود هی چرت میگفت حس بدی بهش داشتم تا اخرش یه ضربه بزرگ زد مطمعن شدم باید ازش دوری کنم بابا ول کنید اینارو من ول نکردم ۹ ماهه میرم تراپیست هنوزم خوب نشدم 

شخصی که رابطه ادمو با دیگران بهم میزنه باااید فقط دوری کنی ازش، البته اگه واقعا اینکارو انجام میده، اینجور افراد چشم دیدن زندگی سالم کسی رو ندارن و معمولا فضول هم هستن ، هر دفعه یه نیس مخصوصا با زبونشون میزنن و آروم از کنار آدم رد میشن و معمولا تو جمع هم خودشون رو بیگناه و خوب نشون میدن 🙂👌

2801