2777
2789
عنوان

زندگی در بالا شهر کرج

76 بازدید | 6 پست

به نظرتون زندگی تو مناطق بالاشهر کرج مثل عطیمیه مهر شهر یا جهانشهر در حد زندگی تو‌تهران هست یا نه 

زندگی تو بالا شهر کرج بهتره یا مناطق پایین و پرت تهران برای کسی که کارش سمت غرب باشه و هر روز بخواد رفت و امد کنه

یک خونه بزرگ و‌نوساز تو مثلا عظیمیه کرج یا خونه قدیمی و کوچیکتر تو سمت مثلا تهرانسر یا ورداورد یا سمت جاده کرج و‌کوهک و اون سمتها 

صد درصد جهانشهر و عظیمیه ی کرج من به هر قیمتی دوست ندارم برم تهران صرفا چون تهرانه 

این روزا از رو  نداری عاشق و معشوق میشن                           من یه لیلی‌میشناسم مهرشو از مجنون گرفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زندگی تو کرج کلا کیفیتش بیشتر از تهران. مخصوصا جهانشهر و من خیلی دوست دارم. همش پارک. کوچه ها همه درخت های قدیمی بلند مثل خ ولیعصر تهران. پر از کافه. قشنگ عشق میکنی

و خدایی که در این نزدیکیست 

خودت باید ببینی میتونی هرروز این مسیرو بیای و بری...

چون سخته بالاخره

اما بامترو رفت و آمد راحتتره

به نظرم سمت گلشهر اگه خونه خوب باشه

خیلی رفت وآمد راحته 

من خودم به شخصه کرج و دوست دارم

بااینکه چنذین سال سمت غرب تهران زندگی کردم

اما کرج بهتره

ببین اینطوری نیست اونجا خونه ارزونتر از تهران باشه،از عظیمیه و جهانشهر خبر دارم که معادل مناطق بالای تهرانن

ولی این شرایطی که گفتید کرج خیلی بهتره

من بخاطر آلودگی پارسال خیلی تلاش کردم بریم اونجا ولی خب کار شوهرم خیلی دور میشه