2777
2789
عنوان

رفتارای بد شوهرم با من

242 بازدید | 15 پست

امروز عروسی یک از فامیلای نزدیک منه . الان دقیقا سه چهار روزه شوهرم  به شدت باهام سر سنگین شده . نه کار بدی کردم . نه رفتار بدی داشتم . چند روز پیش اومد کلی صحبت کرد ، از توی حرفاش فهمیدم ۲۰ میلیون بدهکاره . خواهرم ی قرعه کشی خونگی داره که دقیقا ۲۰ تومنه . گفتم اون رو میگیرم میدم بهت . حالا جدای از این حرفا احساس میکنم خیلی بهش خوبی زیادی کردم . بخدا خیلی بهش محبت کردم . درسته وظيفه  همسر محبته . اما احساس میکنم داره یک طرفه میشه محبتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دنبال بهانه س که عروسی نرید

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

باز طرف همسر میخواد دو قرون خرج کنه اخماش رفته توهم ...یادت باشه این رفتاراش و بعدها بزن تو روش وقت جشن اقوامش

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم کار من دوخت نظم دهنده کشو و کمد و آشپزخونه و ... هست .خوشحالم کن با عضو شدنت تو گروهم.آیدی روبیکام@organayzermahdokht

محبت زیادی بشه 

میشه وظیفه 

یکم محبت کردن رو هم باید مدیرت کرد! 

حالا میخواد همسر باشه میخواد هر کسی باشه 

به اندازه جنبه باید محبت کرد که طرف بفهمه! 

مثل ترارزو یا هر چیزی که ظرفیتش مثل عدد ۸۰ هستش 

شما بیای ۱۰۰ رو بهش بدی 

۲۰ تاش رو اصلا درک نمیکنه  😑

چی گفتم 😂

خلاصه که از از ظرفیت طرف باید کمتر محبت کرد که درک کنه 

نشه وظیفه 

آقا هستم ، تاپیکام در راستای افزایش آگاهی و پرورش افکار هست 🙏 ممنون میشم نظراتتون رو به اشتراک میذارید 🙏نظرات موافق باعث خوشحالی بنده میشه ، نظرات مخالف باعث پیشرفت بنده میشه 🌹
2801