2777
2789

یا دو سه ساعت معطلت میکنن تو مطب 

یا بزور میگن بیا سزارین شو 

یا داروهای الکی و خیلی گرون میدن(یه بار گفتم پوستم حساسیت کرده برداشت کرم یه تومنی برام نوشت )

میتونم کلا پزشک نرم؟تا حالا ۴ تا دکتر عوض کردم

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

قیمت محصولات پوستی و باکیفیت خیلی زیاد شده کسی که پیشنهاد داده مقصر نیست 

جایی را ترك کردم که در آن خوشحال نبودم و ترك آنجا نیز مرا خوشحال نکرد، اما می‌دانستم انسان در مکانی که بیمار شده هرگز درمان نمی‌شود.🌱 من احترام رو به شعورِ آدما میذارم نه سن و سالشون.🤝🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منو بگو ۹ ماه تمااااام رفتم دکتر هر دارویی داد خوردم هر بارم ۵ ۶ ساعت تو مطب نشستم منشی عنتر بداخلاقشو تحمل کردم چقدر سونو رفتم چقدددر آزمایش قبل صبحانه بعد صبحانه انواع مکمل ها ویتامین ها وای خدا رو شکر تموم شد ۹ ماه دیوونه شدم 

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی
پزشک بیمارستان دولتی برو مطب اینجوریه بعدم چ اشکالی داره چیزای خوب و گرون استفاده کنی هر روز ک باردا ...

بخاطر ساعت دستم حساسیت کرده بود بعدشم همه وسعشون نمیرسه واسه هرچیزی میلیون میلیون خرج کنن 

بگم سرم درد میکنه گرونترین چیز ممکن برام تجویز میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

آره بابا ببین دکتر هم بگیری اگه طبیعی زایمان کنی اون فقط بالا سرت حاضر میشه و بهت میگه زور بزن عزیزم و تنها کاری ک می‌کنه موقع اومدن بچه رو می‌کشه بیرون و بخیه میزنه همین یعنی برای زایمان طبیعی دکتر ب هیییییچ دردی نمیخوره منکه نه دکتر گرفتم نه ماما اینقدر خود بخش ماماهای خبره و باتجربه داشت ک کیف کردم بخدا

قیمت محصولات پوستی و باکیفیت خیلی زیاد شده کسی که پیشنهاد داده مقصر نیست

ایشون فکر کردن من خر پولم هرسری رفتم مطبش از تو کشوی میزش برام سرم مو شامپو و لوسیون بدن پیشنهاد میدادن انگار دکتر نیس بازاریابه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اکثرا دکترا همینن

4 تا دکتر عوض کردم، رسیدم دکتری که نیم ساعت معطلی داشت

بعد پیش دکتر بودم دیدم یه آقایی اومد، سلام و احوال پرسی و معرفی داروهای جدید... دکتر گفت آره قبلیا را واسه همه مریضام مینویسم🥴🥴🥴

یعنی با شرکت‌ها قرارداد می بندن که داروهاشون را تجویز کنن واسه مریضاشون... تقویتیای گرون می‌نوشت واسم

الان بچم کارایی میکنه میگم اثرات اون داروهاس احتمالا

والا قدیم این اداها نبود همونم سالمیم به خدا

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹

اینکه چهارتا دکتر عوض کردی خیلی بده و مشکلاتتو حل نمیکنه

دکتر باید یکی باشه از اول بری پیش همون....

بعدم کی گفته همشون به زور سزارین میکنن؟؟؟؟ من الان هر چی به دکترم گفتم سزارین شم معاینه ام کرد گفت لگنت پهنه و برا زایمان طبیعی عالیه و اینکه بچم هم سرش پایینه و رحمم هم یه سانت باز شده گفت وقتی میتونی طبیعی بیاری چرا الکی بری شکمتو پاره کنی

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

ماما ها اصلا سواد دکتر و ندارن‌. رفتم مرکز بهداشت ماما بهم میگه ناسازگاری خونی داری با همسرت آمپول باید بزنی. تیروئیدت فلان قندت بیسار. رفتم دکتر گفت همش غلط. از ترسم جای دیگم پرسیدم دیدم دکتر راست میگه

و خدایی که در این نزدیکیست 
2801