2777
2789

نمیدونم چه خبر شده اکثرا اطرافیانم از جاریم گرفته تا داماد و مامانم و مادر زن پسرعمم همه فشارشون رفته بالا . و تهوع دارن . خیلی عجیببه این حجم یهو باهم 🫤

گر نگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🌾 خدایا ممنون ازت که ی بلوبری تو دلم گذاشتی.خدایا شکرت❤️🥹
ویروسه بخاطر فشار نیس

ویروسه که فشارو میبره بالا یعنی ؟ 

گر نگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🌾 خدایا ممنون ازت که ی بلوبری تو دلم گذاشتی.خدایا شکرت❤️🥹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ویروسه همه حالت تهوع میگیرن ما تازه خوب شدیم

فشار هم میره بالا مگه ؟ 

ن عزیزم اطراف من همه ایننالزایمر ، بی حسی دست و پا ، مریضای عجیب غریب

منم دستام بی حس میشن دکتر رفتم ازمایش دادم اصلا علتش مشخص نیست میگن چیزی نیست یا حافظه خوبی داشتم ولی الان فراموشی دارم سریع یادم میره نمیدونم چرا واکسن هم زدم سه دوز 

منم دستام بی حس میشن دکتر رفتم ازمایش دادم اصلا علتش مشخص نیست میگن چیزی نیست یا حافظه خوبی داشتم ول ...

اثرات کرونا و واکسنا و داروهاشه دیگه

اطراف من اکثرا فراموشی گرفتن خودم شدیدا حواس پرت شدم با اینکه حافظم عالی بود

یه چیز میگم مسخرم نکنید. فکر می‌کنم بخاطر واکسن کروناس که زدیم. بدنمون کنترل یا آزمایش میشه 😭😭😭

منم داشتم به واکسن فک میکردم. ولی فکر نکنم بخاطر این باشه

2801