2777
2789
عنوان

ساعت شیش صبحه و من از شدت دلتنگی دارم خفه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1050 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم چهار سال تایم کمی نیستا‌ 

وقتی دلت تنگ شد به رفتارای بدش فک کن به مرور برات بی اهمیت میشه جدا از اون دختر تا یه سنی جذابیت خاص خودشو داره هرچی بره بالاتر خب قطعا کمتر میشه مثلا یه دختر پسر ۱۸ساله رو درنظر بگیر دختره خواستگار داره همه بهش توجه میکنن آدمای بیشتری میخوانش ولی پسر تازه بلوغو رد کرده هیچی از خودش نداره چه از لحاظ ظاهری چه مالی تایپ دخترا نیست ولی به مرور جذابیتش بیشتر میشه و اگه برای مثال هردو ۲۸سالشون باشه اون دختر خواستگاراش کمتر میشه آدمای کمتری میان سمتش ولی برای مرد برعکس میشه می‌تونه بره با یه دختر ۲۴ساله ۲۰ساله و حتی کمتر برا همین رابطه های طولانیو باید با کسی داشته باشی که حداقل یه امیدی به تهش باشه یعنی اونجوری وقتو عمرتو هدر دادی و کلا تو اینجور روابط زن بیشتر آسیب میبینه

امیدوارم قدر خودتو بیشتر بدونی و آیندتو بخاطر یه آدم سمی خراب نکنی

۲۸...از همین میترسم من بچه نیستم که فراموش کنم

ربطی به سن نداره تو اون ادمو خیلی گنده کردی برا خودت بهش امید داشتی ازش انتظار خیلی چیزارو نداشتی برا همین وقتی خود اصلیشو نشون داد اینجوری شدی😅

ربطی به سن نداره تو اون ادمو خیلی گنده کردی برا خودت بهش امید داشتی ازش انتظار خیلی چیزارو نداشتی بر ...

دقیقااا نمیدونم دلم برا چیش تنگ‌شده...کادوهایی که نخریده ...اخلاق خوبی که نداشتع ...هول نبوده که بوده خیانت نکرده که کرده 🤣

2801