2777
2789
عنوان

چی بخورم چاق شم

169 بازدید | 32 پست

من قبلا ۴۹ کیلو بودم الان ۴۲ کیلو شدم قدم ۱۶۰ هست خیلی لاغر شدم اعتماد به نفسمو از دست دادم به نظرتون چی بخورم وزن اضاف کنم دیگه اعصابم به هم ریخته به خاطرش اشتها ندارم اصلا🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام منم همین مشکل لاغری رو داشتم اول یه سری کپسول چاقی دوصفر هفت بود خوردم خیلی چاق شدم و خوشگل بعد دو ماه کلن تو بازار پیدا نکردم خیلی گشتم ولی الان قرص گیت آپ میخورم اینم خوبه وزنم رو ثابت نگه داشته الان ۷۵ام

حتما حتما برو قرص گیت آپ بگیر بخور پودر نگیری فقط قرص صبح و شب بخور بعد خیلی تشنه آت می‌کنه آب زیادم بخور خیلی تپل و ناز میشی قیمتش هم سیصد تومن بیشتر نیست فکر کنم با یک ماه صبح و شب کافیه بعد یکی دوماه خیلی تغییر میکنی هم رنگ قرصش سبزه و نوع دیگه قدیمیش نارنجیه حتما خارجیش رو بگیری

وزن اولتون چند بود ؟که الان به ۷۵رسیدین

عزیزم من  اول ۶۰بودم بعد سرجریانات فوت خواهر زاده ام و مشکلاتی که پیش اومد برا خانوادم شدم ۵۰دیگه قیافه سیاه مشکل معتادان شده بودم توی هیچ عکسی خوب نمی افتادم حتی غریبه هام بهم میگفتن خیلی لاغری تا یه روز اون کپسول دوصفر هفت رو از عطاری گرفتم بعد از یک ماه شصت و پنج شدم بعد هفتاد و بعدش دیگه پیدا نکردم ازشون معرکه بودن بعدم خیلی تحقیق کردم رفتم گیم آپ گرفتم الان خداروشکر هفتاد وپنج یا هفت هستم خیلی هم قشنگ شده اندامم حتی رنگ پوستم روشنتر شده

سلام منم همین مشکل لاغری رو داشتم اول یه سری کپسول چاقی دوصفر هفت بود خوردم خیلی چاق شدم و خوشگل بعد ...

قرص چاقی چون سیپروهبپتادین داره فقط ورم میکنه ادم بعد حس میکنه تپل شده خیلی مضر هست🫠

سلام منم همین مشکل لاغری رو داشتم اول یه سری کپسول چاقی دوصفر هفت بود خوردم خیلی چاق شدم و خوشگل بعد ...

چاقی به چ قیمتی ؟ 

کبد چرب ؟ هورمونای داغون ؟ 

سعی کن سالم چاق بشی عزیزه من 

درخاست دوستی به نی نی یار گزارش میشه 💪
نه همه چیز سالم🫠

خب خداروشکر

هر شب سیب زمینی آب پز بخور

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
2801