2777
2789

عروسی دخترای فامیلمونه که دو طرفه فامیلیم اینا ۱۷سالشونه من ۲۲سالمه امشب اصرار داشتن بیا عروسیمون و چون من یکم بیمارم و نمیتونم زیاد بشینم یه جا و هم اینکه عروسیشون کلا تو روستایه(با احترام به روستاییا) اما خیلی اذیت میشم گفتم نمیتونم بیام چون کلاسام شروع میشن و هم راه دور تا وقتی بخوام از دانشگاه برگردم حاضر بشم بیام طول میکشه بعد حالا مامانم ی دم میگه نیای فکر میکنن تو حسودیت شده اونا تو سن کم عروس شدن تو نشدی ی دم میگه اونا چند ساله ندیدنت بعد میگن لابد دختره ایرادی داره که مجرد مونده نمیبرمت💔💔

خدایا یه کاری کن همه بنده هات یجوری غرق خوشبختی بشن که هیچ راه نجاتی نداشته باش❤️پروردگارا من به هر خیری که به سویم بفرستی سخت نیازمندم🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۷ سال نوحون هست

اره اینجا دختراشون زود عروس میکنن امثال من دیگه سنمون خیلیه

خدایا یه کاری کن همه بنده هات یجوری غرق خوشبختی بشن که هیچ راه نجاتی نداشته باش❤️پروردگارا من به هر خیری که به سویم بفرستی سخت نیازمندم🙂