2777
2789
عنوان

یه خواستگار استاد دانشگاه داشتم

197 بازدید | 22 پست

یهویی یادش افتادم چقدر توهمی بود 

قد نیم وجب به زور ۱۶۰ میشد ،

بعد می‌گفت کل دخترای دانشگاه دنبال منن 

منم گفتم از کجا فهمیدین ؟

گفت باهام بگو بخند میکنن وقتی چیزی میگم 

تو پیام واسم قلب میفرستن ولی من به هیچکدوم 

پا نمیدم ، تو رو خدا الان که فصل دانشگاه و ایناست 

این اساتید رو پررو نکنید خیلیاشون 

فکر میکنن لطف خاصی میکنید حتما خبری هست 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی نمیدونه فقط بخاطر نمره هست دلم براش سوخت

💜مجنون مایکل 💜زمانی که شروع به شکستن رکوردها کردم. زمانی که رکوردهای الویس پریسلی و بیتلز را شکستم، زمانی که آلبومم به پرفورش‌ترین آلبوم تمام تاریخ تبدیل شد؛ همون زمان بود که آن‌ها من را خل خطاب کردند. آن‌ها مرا هم‌جنس‌باز خطاب کردند. آن‌ها مرا بچه‌باز خواندند. گفتند پوستم را سفید کردم. آن‌ها هر کاری کردند تا مردم را مقابل من قرار بدهند
بنده خدا فکر کرده هر جنس مخالفی که باهاش حرف میزنه عاشقشه اصلا براش رگ می‌زنه

آره اصلا یه اعتماد به سقفی گرفته بود سر این موضوع 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
یعنی نمیدونه فقط بخاطر نمره هست دلم براش سوخت

آره بنده خدا خیلی جدی گرفته بود 

یاد استاد خودم افتادم مجرد بود توی جمع دانشجوها یه دفعه برگشت گفت بیا پیش خودم بشین

چرا ؟!

چرا ؟!

نمیدونم توی یه همایش مربوط به درسمون بودیم دور یه میز نشسته بودیم  حدود ۷ یا ۸ تا دانشجو دختر بودیم با این استاد من اونور نشسته بودم یه دفعه جلوی همه گفت تو بیا کنار خودم بشین چهره من اون لحظه 😶‍🌫️😶‍🌫️🫠

قیافه دانشجوهای دیگه 😯😯

قیافش چطور بود

بد نبود 

نمیدونم توی یه همایش مربوط به درسمون بودیم دور یه میز نشسته بودیم حدود ۷ یا ۸ تا دانشجو دختر بودیم ...

من یه استاد منحرف داشتم 

که به سینه خانوم ها نگاه میکرد مست میشد 

یکی از هم کلاسی هام تو کلاس هم چادر سر میکرد از دستش 

تو جوابت منفی بود؟

خیییلی از خودش تعریف میکرد 

به نظرم اینجور آدما مناسب زندگی نیستن و فقط حرفن 

2801