2777
2789
عنوان

وای خدا🤣

220 بازدید | 36 پست

وای خدا مردم از خنده🤣🤣🤣امشب دخترخاله م خونمون بود دختر خالم  ۳۰ سالسه دو تا بچه داره  اومد ظرفای میوه رو جمع کنه ببره بشوره یهو یه گوزی زد همه شنیدن وای بنده خدا از خجالت اب شد یه دختر بچه ش ک ۵ سالشه بهش گفت ای بی ادب این چ کاری بود مثلا خواست جمش کنه ولی خیلی بزرگ بود معلوم بود کار ادم بزرگی بوده خواست بندازه گردن بچه ش ببچاره منم گفتم ولش کن بچه س پیش میاد تا خجالتی نکشه ولی تو دلم می مردم از خنده وای باید حواسمون بیشتر جمع کنیم ک تو جمع باد یهو نره ابرومون بره😂😂😂💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اشکال نداره حالا

گناه داره حالا حتما کلی خجالت کشیده

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تهش پام خورد به لیوان نیمه پرش ریخت به من درخواست ندید حوصله ندارم میزنم جرواجرتون میکنما     

نمی‌دونم چرا حس بد گرفتم از تعریف کردنت…

عمدی که نبوده حالا….:)

فقط 33 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه آدم دورویی هستین، ریدم‌ تو هردوتا روتون. 😔😂🤚🏻۲/۴❤️https://abzarek.ir/service- p/msg/1960288  بیاین هرکی امضامو دید دعا کنه خدا همون انتقامی که از عمم گرفت از منم بگیره عاشق اینجور انتقامامممم 🥲😂😂😂بسه این بچه بازیا بریم مرحله بدی والا بوخودا😶🤣🤣🤣🤣 

جمع مردونه هم بود؟؟

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤

همش تقصیر توئه ک وقتی کسی میاد از جات بلند نمیشی😩

وَ خُدا را آنگــونہ کــِ سِزاوارِ اوستــ نَشناختـــیم...                                                                                                                                                                                  خُدایا شُکرت بخاطرِ وجودِعزیزانم(همسرم💞پسرم😍دخترم😍خانوادم💖)وَ آرامشے کـِ دارم...
2801