2777
2789
عنوان

شوهرعزیزم دوماهه فوت کرده برام دعاکنیدخیلی دلتنگشم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 7190 بازدید | 165 پست

عزیزم براشون فاتحه فرستادم .انشاله که سر سفره ائمه مهمون باشه و خدا به شما هم صبر بده که بتونی با این موضوع کنار بیایی

❣بزرگی را گفتندراز همیشه شاد بودنت چیست؟�گفت:دل بر آنچه نمی ماند نمی بندم�فردا یک راز است، نگرانش نیستم�دیروز یک خاطره بود حسرتش را نمیخورم�و امروز یک هدیه است قدرش را میدانم...🍃🍃🍃اگه مخالف نظرمی با احترام ریپلای کن تا جوابت رو بدم وگرنه جواب ابلهان خاموشیس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بمیرم برای دلت عزیزم 

جایگاه همسر عزیزت بهشت باشه و خدا بهت صبر بده 😥🖤🖤🖤🖤🖤

دوست عزیز اگه جواب ریپلای شما رو نمیدم یا خیلی بی ادبی یا هیچ منطقی نداری نه وقتشو دارم با شما صحبت کنم نه شأن  بنده این اجازه رو میده 🌹🌹🌹🌹

عزیزم 😢😢متاسفم خیلی ناراحت شدم

خدا رحمتش کنه🖤امیدوارم روزای خوبی پیش روت باشه. 

دو‌ هفته پیش هم ، من تو‌ یه سالن زیبایی بودم‌ که یه عروس واسه میکاپ اومده بود، کارش تموم شد و منتظر دوماد بود که خبر دادن دوماد تصادف کرده ‌و فوت شده😢 پسره ۲۲ سالش بود.و‌ چقد همه ناراحت شدن و عروس بیچاره ، از حال رفت.

نمیدونم چرا رسم و‌ قانون این دنیای لعنتی اینجوریه؟ اونایی که عاشقن از هم جدا میشن و اونایی که باعث رنج و اذیت دیگرانن هیچیشون نمیشه ☹️ 

روحش شاد یادش مانا عرض تسلیت فروان خدمت شما بانو فقط به نیتش قرآن بخون وفاتحه چون گریه اشک عذاب می‌کشه روحش قرین رحمت از خداوند منان واسی شما و دیگر خانواده صبر جمیل عنایت بفرماید. 

اهل جنوبم   گذشته ام بهم درس داد که هیچ کس شبیه حرفهاش نیست 💔 
@sang_del عزیزم بیا اینجا ایشونم غمش مثل شماس بمیرم واس دوتاتون

اینو خوندم فداتشم بودم توتاپیکش عکس همسرشم دیدم دیروز سرنمازبراش فاتحه خوندم نمیذارم چیزی ازدست در بره توسایت😎😎

آرامم🖤آنکه می رود فقط می رودولی آنکه می ماند درد می کشدغصه می خوردبغض می کنداشک می ریزدو تمام اینها روحش را به آتش می کشدو در انتظار بازگشت کسی که هرگز باز نخواهد گشت آرام آرام خاکستر می شود🥀🖤
تشکتو انداختی وسط سایتا گلی

چترم توسایت عشقوم😎😎

آرامم🖤آنکه می رود فقط می رودولی آنکه می ماند درد می کشدغصه می خوردبغض می کنداشک می ریزدو تمام اینها روحش را به آتش می کشدو در انتظار بازگشت کسی که هرگز باز نخواهد گشت آرام آرام خاکستر می شود🥀🖤
عزیزم 😢😢متاسفم خیلی ناراحت شدمخدا رحمتش کنه🖤امیدوارم روزای خوبی پیش روت باشه. دو‌ هفته پیش هم ، م ...

ای خدا 

دقیقا همینطوریع ک میگید زنوشوهرهایی هستن ک بزور دارن زندگیو تحمل میکنن و شوهرع معتادع اونوقت اونا هیچیشون نمیشع

2801