2777
2789

بچه خالم ۱۲ سالشه گوشی میخواد خالم میگه پول ندارم نمیتونم بخرم مامانم میگه دلم میسوزه میخواد از بابام ۲۰ تومن بگیره بده به خالم 

من ۳ سال زجه زدم ی گوشی ۱۰ تومنی خریدن وقتی وضعمون معمولیه تو حسرت همه چی موندم چرا باید ب بقیه پول بدیم اخه چی بگم پول ندن 😭

:)🌕    ازادی‌کلمه‌زیباییه‌که‌حتی‌حاضرنیست‌حروفش به‌هم‌وصل‌بشه.                          کاربری دست ²نفره M&A💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی ندارن جالا چرا گوشی 20 تومنی

سن من بالاست شاید از سن باباتون هم بالاتر اینجا میام فقط بخاطر سرگرمی و کمکی هم از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم و گرنه شکر خدا هیچ مشکلی خودم ندارم *اگر کسی بخواد تربیت خانواگیشو نشون بده و توهین کنه چون جواب نمیدم بر میگرده به خودش پس مودب باشیم*

به بابات بگو و شر بپا کن خقیقت من نمیتونم خونسرد باشم چراغی ک به خانه رواست در مسجد حرام است

اگه فقط یه روز یه روز دیرتر میومدم میشه سه سه سه 🥲     هعی من اگ از این فکرا داشتم الان داشتم پادشاهی میکردم اهای کسی ک با نظراتم مخالفی خوب مخالف باش😊          دیگه خیلی حرف توهم نخون میگم نخون های با توام حرف گوش نمیدی نه خوب گوش نده 😬 من چیکارت کنم 🤷‍♀️       خود درگیر هم خودتونید من دخمل خوبیم 😌🤞

😐😐😐😐 خوشبحال پسر خالت 

بگو به مادرت خیلی دلت میسوزه بچتو دریاب نه بچه مردمو

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

بابات بگووو

خدارو شکر کار پیدا کردم😍۱۴۰۳/۶/۱۱  خدارو شکر که داریم بهم میرسیم لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
به خاطر اینکه خالت بهشون پس میده ولی تو که پس نمیدی

نمیده بابا

۶ سال پیش ۶۰ تومن قرض دادیم هنوز ندادن

:)🌕    ازادی‌کلمه‌زیباییه‌که‌حتی‌حاضرنیست‌حروفش به‌هم‌وصل‌بشه.                          کاربری دست ²نفره M&A💞
وقتی ندارن جالا چرا گوشی 20 تومنی

چونکه رو دادیم بهشون😏