2777
2789
فدات آره بابا خیالت راحت رو بچه زوم نکن و رهاش کن فقط و فقط گوشی و تی وی نذار ببینه ،اینطوری توجه و ...

باشه همین کارو میکنم

میدونی عزیزم اخه امروز یه مادری گفت بچه اش میره مدرسه استثنایی ها گفتم چرا گفت چون لکنت داره و نمی تونه خوب حرف بزنه

منم.ترسیدم گفتم خدای نکرده این بلا سرمم نیاد😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باشه همین کارو میکنممیدونی عزیزم اخه امروز یه مادری گفت بچه اش میره مدرسه استثنایی ها گفتم چرا گفت چ ...

وارد اینجور تاپیکها نشو ،استرس میگیری 

خب بچه ی اون خانم مشکل داشته 

بچه ی شما سالمه 

سعی کن خانه بازی و اینا زیاد ببری بین بچه ها باشه بیشتر تقلید می‌کنه 

ولی در کل بچه ات مشکلی نداره و کاملاً طبیعیه

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده♥️
عزیزم نزدیک دو سالشه دو سه تا کلمه فقط میتونه بگه خیلی داره عقب میوفتهتعریف این شربتم تو این سایت خو ...

دخترمنم 21ماهشه شباازغصه شوهرم خوابش نمیبره 4یانهایت 5کلمه بگه مدام میگه چراحرف نمیزنه این بچه ☹️☹️☹️

ماهدخت ونوردختم😍خدایادخترانم رو درزیرسایه الطاف ومحبتت محافظت بفرماامین🙏🙏
باشه همین کارو میکنممیدونی عزیزم اخه امروز یه مادری گفت بچه اش میره مدرسه استثنایی ها گفتم چرا گفت چ ...

وا لکنت که که علت رقتن بچه به مدرسه استثنایی نیست

کلی بچه دیدم لکنت داشتن و مدرسه عادی درس خوندن 

من خودم ۳ سالگی خرف زدم😂

پنج اصل جاودانه در هستی وجود داره که گریزی از اون نیست؛اگر ما این پنج اصل رو بپذیریم.تاب آوریمون در زندگی بالاتر میره.       اصل اول : هیچ چیز در این دنیا پایدار نیست .                                    اصل دوم : رنج بخش جدایی ناپذیر زندگیه .                                اصل سوم : همه ی تصمیم ها و کارها ؛ گاهی اوقات اونطوری که ما میخوایم پیش نمیره .                                                                 اصل چهارم : زندگی گاهی اوقات با ما غیر منصفانه رفتار میکنه.             اصل پنجم : دوستان ، آشنایان و اطرافیان گاهی اوقات با ما نامهربانانه رفتار میکنن.                                                                               اگر ما این پنج اصل رو بپذیریم ، در هنگام مواجه شدن با فقدان ، کمتر آسیب میبینیم(:🤍
وا لکنت که که علت رقتن بچه به مدرسه استثنایی نیستکلی بچه دیدم لکنت داشتن و مدرسه عادی درس خوندن

ولی بچه اونو بخاطر لکنت نتونستن صحبت کردن میرفت مدرسه بچه های استثنای

2801