2777
2789

الان با مامانم بازتر بودیم بعد اسنپ نگرفتیم یه تاکسی گرفتیم..

مامان کلا عادت داره از کارت استفاده کنه.گفت هزینه چقدر میشه راننده گفت ۲۰ ت..یهویی یه پیرمرد بی شعور که جلو نشسته بود گفت هزینه من تا این مسیر چقدر میشه گفت ۵ت سریع ۵ تومنش رو داد دست راننده گفت نمی‌فهمم واقعا بعضیا برا این پول خورد ها کارت به کارت و گوشی استفاده میکنن این آدما دیگه چه چیزایی هستن.....مامانمم گفت کلا از کارت استفاده میکنم...یهویی گوشی مامان زنگ خورد مشغول حرف زدن شد اصلا حواسش نبود...بعد پیرمرد زیر حرف همش گوه خوری می‌کرد...می‌گفت اه،اه،تورو خدا بگو این پول خورد ارزش کارت به کارت دارن...بعد ما پول داخل کوچه هم داده بودیم راننده اومد بره داخل کوچه که یهویی پیرمرد گفت لیلی خانم و دلبر خانم رو میخوای داخل کوجه ببری؟راننده گفت عمو پولش رو حساب کردن مامانمم اصلا حواسش نبود داشت تلفنی با دوستش صحبت مبکرد..دم در خونه که رسیدیم ،گفتم کاش آدم یاد بگیره تو کار کسی دخالت نکنه،کاش آدم یاد بگیره جلو دهنش رو بگیره..اومدیم خونه به مامانم گفتم حواست نبود اینا رو گفت....گفت بی خود جواب دادی با این حرفاش مشخص بوده آدم هیزی بوده پیر مرد،فقط خواسته صدا مارو بالا بیاره بی محلش میکردی از صد فحش براش بدتر بود..حالا همش دارم حرص میخورم جرا بهش فحش ندادم....

به نظرتون تو چنین مواردی فحش بدم یا سگ محل کنم؟

عنوان تاپیکام پر از انرژی منفیه پس شرمنده😅تو برام انرژی مثبت بفرست...💕یه جمله طلایی دارم که میگه هرگز ناامید نشو و همیشه تلاش کن چرا که نا امیدی ابزاری برای پوشش امید هست پس امیدی هست💕

با اجازه اسی بیاین تاپیک آخرم عکس لوازم تحریر ذوق کنیممم 😍😍😍😍😁❤️

ای کــاش کل مرد های جهان محو میشدن فقط ما میموندیم برای ادامه نسل بشریت دیگه مردی توی جهان وجود نداشت . والا بخدااا     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فحشششش

می ترسم شر شه از طرفی

😑😑😑

ولی فحش درمواقع که بدونم شر نمیشه لازمههه

عنوان تاپیکام پر از انرژی منفیه پس شرمنده😅تو برام انرژی مثبت بفرست...💕یه جمله طلایی دارم که میگه هرگز ناامید نشو و همیشه تلاش کن چرا که نا امیدی ابزاری برای پوشش امید هست پس امیدی هست💕
چقدر حساسی همچین چیزی اینقدر برات مهمه ؟که تاپیک بزنی 😅😅

🤣

فقط میخوام بدونم به عنوان یه خانم که بخوام در برخورد با این کثافت ها شخصیت خودمم حفظ کنم فقط سکوت کنم یا فحش هم بدم

اولا وقتی پیاده شدی بهش فحش می‌دادی دوما وقتی موضوعی که بهش ربطی نداره چرا باید دخالت کنه پیرمردها ا ...

اصلا دیگه فحش میدم

🤣فقط میخوام بدونم به عنوان یه خانم که بخوام در برخورد با این کثافت ها شخصیت خودمم حفظ کنم فقط سکوت ...

من همیشه سکوت میکنم والا چرا اصلا دهن به دهن همچین آدمایی بزارم 

(عکس پروفایلم عکس خودمه) سلاممممم خوشگلهههه چه دماغ خوش فرمی عجب لبایی عاشق لبخند نانازت شدم در یک جمله کل  گل های دنیا جلوی زیبایی تو کم میارن اگه کسی امروزت بهت نگفته من میگم: خیلی دوستت دارم و به وجودت افتخار میکنم .زندگی هنوز هم پره از بوی لیمو و سیب و پرتقال فقط باید بوییدش.عاشق کتاب مخصوصا کتاب های قانون جذب و... خوشحال میشم بهم معرفی کنید و اگه نتیجه ای داشتین بهم بگین. دوست دارم صبح تا شب وسایل قدیمی رو جمع کنم و کنار خودم تلنبار کنم. هیچی تو این دنیا منو به اندازه غروب بارونی زمستون خوشحال نمیکنه.بنده از کاه کوه میسازم.اشک من دم مشکمه لطفا با من یکی دعوا نکنید.. اگه حرفی زدم که با علایق شما مغایرت داشت از همین تریبون معذرت میخوام.خوشبختی مثل بوی نارنگی ته کلاسه وقتی که شروع بشه بوش همه زندگی رو میگیره"اگر ما کردها امیدوار نبودیم خیلی زودتر از بین رفته بودیم." خیلی حرف زدم دیگه میرممم کاربری دست دونفره. داشتم میگفتم خواهر یک عدد شوهر دارم اسمش چیه؟(ارسطو دیگه مگه اسممونمیبینی.)شوهر من الکی پشتش حرف زیاده وقتی مثل دوتا ملخ عاشق کنار هم نشسته بودیم خودش گفت من اولین دختریم که رفته خواستگاریش دختر محمود نقاش و زن چینی و خواهر زاده اوس موسی همش بهونست اینارو حسودا ساختن رابطه مارو بهم بزن چون تو این دوره زمونه شوهر به این اقایی و صد برابر جذاب تر از  شوشویی من مگه پیدا میشه؟
باید برخورد میکردی جوابشو میدادی

یعنی جوابم کافی نبود؟

2801