2777
2789

18سالمه نمیزارن خودم کار کنم خرج خودمو بدم من هیچ وقت نتونستم لباس بخرم با سلیقه خودم هیچ وقت تا خوراکی برام نیاوردن چیزی که دلم خواسته رو از خانوادم نخریدم چیزی لازم دارم اصلا نمیگم حس اضافه بودن دارم تو خونه الان چند روزه دلم به هوله میخاد روم نمیشه به پدرم بگم پول بده برم بخرم خودمم هیچ پولی ندارم بگم پدرم پول میده ها ولی روم نمیشه بگم خیلی از این وضعیت نفرت دارم کاش میشد دستم تو جیب خودم بود

وقتی خانواده ات میدن خداروشکر خوبه دیگه

چند بار بگی عادت می‌کنی 

باید از بچگی میگفتی تا بفهمن که توهم نیاز داری و ماهانه برات پول بریزن یا هرچی بلاخره فک کنم انقدر نگفتی نمیدن دیگ

هنوزم دیر نیست بگو بهشون

به کوری چشم حسودا هنوز به اذن الله پایداریم..👑
وقتی خانواده ات میدن خداروشکر خوبه دیگهچند بار بگی عادت می‌کنی باید از بچگی میگفتی تا بفهمن که توهم ...

نه راستش نگفتم و روم نیست بگم و از بی پولی خسته شدم دیگه🥲رومن نیست بگم و نمیزارن برم کار کنم خودمم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بگو 

من پسرم 13 سالشه راحت خواسته هاش رو میگه حالا ما بعضیاش رو موافق نیستیم و یا در حد بضاعتمون نیست بهش میگیم نه و توضیح میدبم اما خب خیلیاشم براش انجام میدیم مثلا تولدش بود چند روز پیش از قبل گفته بود و اجازه گرفته بود با دوستاش برن گیم نت وفود کورت پاساژ منم پول دادم و اسنپ گرفتم رفت اما شده یهچیزایی رو بگیم نه والدین شما هم همینن عزیزم اگر از عزیزانت نتونی درخواست کنی فردا روزی تو جامعه هم به مشکل میخوری 

عزیزم بگو من پسرم 13 سالشه راحت خواسته هاش رو میگه حالا ما بعضیاش رو موافق نیستیم و یا در حد بضاعتمو ...

بگم پدرم راحت قبول می‌کنه و پول میده مشکل منم نمیتونم راحت خواسته هامو بگم خیلییی بده

بگم پدرم راحت قبول می‌کنه و پول میده مشکل منم نمیتونم راحت خواسته هامو بگم خیلییی بده

خب این خیلی بده اگر خواستت رو پدرو مادرت نگی به کی بگی پس؟  ببین رو این رفتارت کار کن منم مثل شما بودم الانم شاغلم با دو تا بچه یه ریال از همسرم نمیگیرم خیلی از خرجا رو هم خودم انجام میدمو اینجوریه که من همکارام کلی طلا و پس انداز دارن من هیچی برام نمی مونه چون روم نمیشه از همسرم پول بگیرم با اینکه وظیفشه خوشحالم شده یکی دوبار دیده پول ندارم خودش برام واریز کرده شما از الان روی ترک این عادتت کار کن در آیندهدمثل من و امثال من نشی 

خب این خیلی بده اگر خواستت رو پدرو مادرت نگی به کی بگی پس؟ ببین رو این رفتارت کار کن منم مثل شما بو ...

بله سعیم رو میکنم مرسی که وقت گذاشتید و جوابمو دادید♥️♥️🙏

نه راستش نگفتم و روم نیست بگم و از بی پولی خسته شدم دیگه🥲رومن نیست بگم و نمیزارن برم کار کنم خودمم

الهی

میتونی ادمین پیج بشی گلم مجازیه و نمیفهمن

به کوری چشم حسودا هنوز به اذن الله پایداریم..👑