2777
2789
عنوان

جاریم نشست جلو ماشینمون منممم سوار نشدممم بیایدد

| مشاهده متن کامل بحث + 4068 بازدید | 111 پست

درست ترین کار ممکن. اما بعدا دلیلشو بهش حتما بگو. و کارت زرد بده دستش

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /بزن باران بهاران فصل خون است /بزن باران که صحرا لاله گون است /بزن باران و شادی بخش جان را /بباران شوق و شیرین کن زمان را /به بام غرقه در خون دیارم /به پا کن پرچم رنگین کمان را

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بودم در جلو رو باز میکردم

ب جاریم میگفتم عزیزم قرار نیست همسر من جای خالی شوهرتو پر کنه

اینجا جای منه

با لبخند و آروم 

و کاری میکردم‌ گم شه بره یا صندلی عقب یا با ماشین یکی دیگه بیاد

تا آخر مسیرم‌موزیک شاد میزاشتمو محل سگ بهش نمیدادم

دوست بی ادبی دارم ک اعصاب نداره، گاهی کاربری دست اونه تعجب نکنید از شدت متفاوت بودن جوابها🥲

خوبکاری کردی ولی من بودم در و باز میکردم میگفتم فلانی جان شما برو تو ماشین بابام منو همسرم میخوایم تنها باشیم

زنیکه احمق اخه یعنی اینقدر نفهمه جاریت

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!
یعنی جاریت کنار همسرت میشینه شما میری پشت میشینی عزیزم جاری با مادر شوهر و محرم بزگتر خیلی فرق میکنه ...

جاریم نه خواهرشوهرم اینا

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡

اما اگه من ب جای شما بودم میرفتم عقب می‌نشستیم هی میرفتم از بینشون با سیستم ماشین ور میرفتم ب بهانه آهنگ دختره ب خودش بیاد مثلا اعتراضی کردن میگفتم کاش از همون اول می‌رفتی عقب عزیزم،جای شما بوده 

آقایون درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم🚫. به‌قول یکی از کاربران،مردی که میاد نی‌نی‌سایت جای خواهرم ماست🧕🏻 متعهد به قلبم👈🏻💞 «یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ. ❤️اهل سنتم❤️☘️Everything the enemy has stolen, God is going to restore. Your peace. Your sleep. Your joy. Your health. Your family. Your finance.هرچیزی که دشمن دزدیده، خدا پس میده. آرامشت، خوابت، خوشیت، سلامتیت، خانوده ت، داراییت✌🏼❤️**برای سلامتی پسرم و شادی روح پدربزرگم یه صلوات مهمونم‌ کن‌خوش‌قلب🥰. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»ferrpalestine 🇵🇸 مرگ بر اسرائیل و حامیانش🐖🦮جانم فدای ایران‌جان🇮🇷خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است.
فک کنم تو نینی سایت من فقط کنار میام همش عقب میشینم مشکلیم ندارم

جااااریت کنار شوهرت میشینه؟؟؟؟

دوست بی ادبی دارم ک اعصاب نداره، گاهی کاربری دست اونه تعجب نکنید از شدت متفاوت بودن جوابها🥲
جاریم نه خواهرشوهرم اینا

پس شما بزرگواری و چشم و دل سیر .

❣بزرگی را گفتندراز همیشه شاد بودنت چیست؟�گفت:دل بر آنچه نمی ماند نمی بندم�فردا یک راز است، نگرانش نیستم�دیروز یک خاطره بود حسرتش را نمیخورم�و امروز یک هدیه است قدرش را میدانم...🍃🍃🍃اگه مخالف نظرمی با احترام ریپلای کن تا جوابت رو بدم وگرنه جواب ابلهان خاموشیس
2801