2777
2789
عنوان

اول مهر

| مشاهده متن کامل بحث + 948 بازدید | 191 پست
کلاغ خوبه هانی من صدای اردک از ویدیوم شنیده میشه باز تو شانست بیشتره بری کره...پیام و تحل ...

هعی دیگه وقتشه برم این صنعت رو نجات بدم🗿😂😂😂😂😂😂😂😂

همسر رسمی جی چانگمین متاهل و متعهد💅🏻💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هورااااااااا تو میتونی وای راحت میشی به خدا خیلی حسش خوبه😭😂😂😂😂

اره خیلی ولی فعلا نباید برم تو حس 😂😂💔باورت میشه این چند وقت اصلا کیدراما ندیدم منی که یه روز بدون کیدراما زندگی نمیکنم ولی میدونم اگه ببینم دلم میخواد تا آخر قسمت ببینم پس نبینم بهتره بعدش قشنگ میرم کولاک کنممم و خفه شم 😂فعلا باید برم زبان تمرین کنم😅😭💔

ما به هم نخواهیم رسید.                                                 اما بهترین غریبه ات خواهـم مانـد.                                   که تو را از دور برای همیشه دوســتت خواهم داشت 🖤....
2802
وای چه دورانی بود؟!هفت صبح بیدار شو سریع لقمه بخور لباستو بپوش بدو که از صف حیاط جا نمونی وگرنه اسمت ...

بخدا با ۱۸ سال سن چون لاک زدم میگن بیا تو دفتر وایستا تا تکلیفت رو شن کنیم 😂😂

ما به هم نخواهیم رسید.                                                 اما بهترین غریبه ات خواهـم مانـد.                                   که تو را از دور برای همیشه دوســتت خواهم داشت 🖤....
وای چه دورانی بود؟!هفت صبح بیدار شو سریع لقمه بخور لباستو بپوش بدو که از صف حیاط جا نمونی وگرنه اسمت ...

مزخرف ترین دوران هست

اره خیلی ولی فعلا نباید برم تو حس 😂😂💔باورت میشه این چند وقت اصلا کیدراما ندیدم منی که یه روز بدون ...

وااااااای چطور تحمل کردی😭😭😂منم مث تووووو 

بازم خوبه این روزاسریالای خوبی داره میاد در حال پخش دیدنشون عذابه😭🔪

وااااااای چطور تحمل کردی😭😭😂منم مث تووووو بازم خوبه این روزاسریالای خوبی داره میاد در حال پخش دیدن ...

اره‌ شانس من حالا ۱۰ ماه دیگ کنکور دادم برمی‌گردم به صنعت کیدراما  باز 😂😂⁦❣️⁩

چه الکی الکی ویو میخوره 🤣😂🤣😂ما ادامه میدیمدیگه چه خبر؟هانی تو monsta x استن میکنی؟

ببینم رکورد رفقای ددت آی لایک دت رو میشکنیم دو تنه    اونا صفحه شون ۱۲۰۰۰۰ فکر کنم

آرررررع مین هیوک شبیه سوبین نیست بنظرت؟؟؟؟؟ تو کیهیون نامپیون قبلیت بود....هر روز چک میکنم ببینم کجا و با کی هستی؟؟؟  

چاره ای ندارم جز اینکه پزشکی قبول بشم  کیپاپر  عاشق زندگی  
اره‌ شانس من حالا ۱۰ ماه دیگ کنکور دادم برمی‌گردم به صنعت کیدراما باز 😂😂⁦❣️⁩

وی ار ویتینگ فور یو😂🫂💖💖💖💖

کام بک سون

بعد مدرسه چه جوره ترسناک هسبزرگ شدن بدهاگه قبول نشیم چه اتفاقایی برامون میفته

اره دقیقا 

تازه بزرگ میشی میفهمی او مای گاد زندگی و دغدغه هاش خیلی خیلی بزرگ تر از امتحانای مدرسه بود

2801