2777
2789

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

من بودم میگفتم حال روحی مساعدی ندارم و معذرت خواهی میکردم.

دراصل واقعیتو میگفتم

ولی خوب دلیل زیاده

مریضی.مسافرت.یا بگو مهمون سرزده اومد...

قسمتی از سخن های کوروش کبیر:بودن با کسی که دوستش نداری و نبودن با کسی که دوستش داری همش رنج و عذاب است.پس اگر همچون مثل خود نیافتی مثل خدا تنها باش.واگر یافتی او را چنان حافظ باش که گویا جزوی از وجود توست.
2803
عزیزم بنظرمن برو حتما اونابه احترام شما که بزن و برقص ندارنولی خوب زندگی جریان داره روح‌پدرتون شاد

واقعا روحیشو ندارم برم اصلا قابل پیش بینی نیست ممکنه خانواده ی عروسمون بزن برقصم کنن راستش تو مراسم خاکسپاری هم زن داداشام جوری آرایش کرده بود و سشوار کشیده بود همه میگفتن انگار اومده عروسی

واقعا روحیشو ندارم برم اصلا قابل پیش بینی نیست ممکنه خانواده ی عروسمون بزن برقصم کنن راستش تو مراسم ...

چند وقته پدرتون فوت شدن؟

خدایا، درجستجوی آنچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام مکن🙏🏻
2804
واقعا روحیشو ندارم برم اصلا قابل پیش بینی نیست ممکنه خانواده ی عروسمون بزن برقصم کنن راستش تو مراسم ...

اگه احتمالشو میدی رعایت نکنن 

بگو حالم اصلا خوب نیست سرم در می‌کنه ببخشید 

بعضیا شعور ندارن فقط دنبال تیپ و ظاهروارایشن 

بعضیا شعور ندارن فقط دنبال تیپ و ظاهروارایشن

حقیقت خیلی ناراحت شدم ما چیزی بهش نگفتیم ولی بین فامیل وآشنا خیلی حرف از توش درومد اگه یه مقدار تیپش ساده تر وآرایشش ملایم تر بود چیزی میشد واقعا

2805