2777
2789

تازه عروسم هرماه میگم حقوقمون ی چیزی واسمون میمونه هیچی نمیمونه این ماه پول بیشتری موند دوتاعروسی دعوت شدیم دوتا تولد دعوت شدیم باطری ماشینمون عوض کردیم الان وضعمون داغونه،منی ک همه درددلامو به مامانم میگم مثل رفیقمه نمیتونم شرایط سختمو بگم اخه گناه داره غصه میخوره😔واقعا به کی بگم قرارنبود انقدر سخت بگذره،تامیخواد پولی واسمون بمونه خرج چیزایی میشع ک به خودمو همسرم مربوط نیس،تازه میخوام ناخن کاری شروع کنم کلی خرج کردم به صفررسیدیم حتی نمیتونم لیزرم برم دوماهه🥲خونه بابا هرچقدرم سخت بگذره مسئلویتی نداری هرچی باشه میخوری هرطورباشی میپوشی،خونه خودت نمیشه😢

منو ممد یه تیمیم بدون هم یَتیمیم🤝🏻🗿😘

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

اولشه...اونایی که ده بیست ساله همینن رو چی میگی پس؟شما تازه اول راهی یکم تحمل کنید درست میشه...

آدم های حسود حرف درمیارن...آدم های احمق پخش می‌کنن...نفهم ها باور....اغلب حرف های پشت سرمان حرف نیست عقده ست....🙂
2803
اولشه...اونایی که ده بیست ساله همینن رو چی میگی پس؟شما تازه اول راهی یکم تحمل کنید درست میشه...

اخه اجی جونم خیلی سخت میگذره بخدا،همسرم تهران محل کارشه چون پولی نداریم بیاد شهرمون میخاد اونجا بمونه این ماه واقعا این دوری بی پولی چی میشه کرد😢

اخه اجی جونم خیلی سخت میگذره بخدا،همسرم تهران محل کارشه چون پولی نداریم بیاد شهرمون میخاد اونجا بمون ...

سخته گلم میدونم ولی وقتی چاره ای جز تحمل نیس زندگی رو به کام خودتو شوهرت تلخ نکن...

آدم های حسود حرف درمیارن...آدم های احمق پخش می‌کنن...نفهم ها باور....اغلب حرف های پشت سرمان حرف نیست عقده ست....🙂
خب خونه سازمانی بگیرید.از هم دور نمونید

بایدتهران میگرفت دیگ نگرفتیم،گفتیم بزودی انتقالش میاد نریم غربت ،انتقالیشم نیومد الان کلی کرایه خونه میدیم،خونه ای ک ن من توشم ن اون ،هردفعه هم برای انتقالیش اذیت میکنن

سخته گلم میدونم ولی وقتی چاره ای جز تحمل نیس زندگی رو به کام خودتو شوهرت تلخ نکن...

تنهاامیدم خداس هوامونوداشته باشه ازپسش برییایم،من خونه پدرمم سختی کشیدم ولی دردش اینه اینجا نمیتونم بامادرم ک محرم رازمه درددل کنم چون فوق العاده غصه میخوره ازدردمون

تنهاامیدم خداس هوامونوداشته باشه ازپسش برییایم،من خونه پدرمم سختی کشیدم ولی دردش اینه اینجا نمیتونم ...

خدابزرگه عزیزم نه به مادرت نگو که غصه بخوره

2801