2777
2789

پارسال عمل روده انجام داده امسال رفته برا چکاپ ک دکتر گفته تو کبد چیزی دیده شده الان جمعه مبخواد بره ام ار ای شکم و لگن...توروخدا یه حمد بخونید برا سلامتیش ما جز مامانم کسی رو نداریم

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ان شاالله سلامت و تندرست باشن و سایشون مستدام

سلام به همه ی دوستان نی نی سایتی😍 سال ۹۶ تو اوج غم و سردرگمی نی نی سایت رو پیدا کردم و اینجا شد پاتوقم💗 سالهاست با خواهرهای گل نی نی سایتی خندیدم😁 گریه کردم😭 تعجب کردم😲 ناراحت شدم😔 و بسیااار آموختم🤗 و خیلی جاها حرف ها داشتم برای راهکار و راهنمایی و همدردی اما عضو نبودم و حالا که با یه سوال از گرفتاری مشابه مواجه شدم عضو شدم تا اگه ازم بر میومد کمک کنم😍 با آرزوی آرامش و آسایش و دل خوش و عاقبت بخیری برای همه شما عزیزان💗💗💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

انشالله به حق وحدانیت خداوند و عظمتش

خداوند به مادرتون عمر طولانی همراه با سلامتی عنایت کنن

من خودم از این معجزه دیدم

برای هر خواسته ای که دارید قرآن رو به فارسی از اول تا آخر  در مدت ۱۵ روز طوری که گوشتون صدای شما رو بشنوه بخونید تا با صدای خودتون به انرژی های ایجاد و خلق خواستتون وصل بشین چون فهم معنای قرآن اعجاز داره و در طول این مدت روزانه ۲۰۰۰ ذکر الله غفور بگین که انرژی های منفی قبل از شما قطع بشه و خواسته هاتون متجلی بشه انشالله 

یقین داشته باشید خداوند یاری رسان است

احتمالا همانژیوم هست که بیخطره منم دارم . هیچی نیست

والا پارسال سرطان روده و اپاندیس عمل کرد..الان کمرش مایع ازاد دیده شده و کبدش مشکوک قراره بره ام‌ار ای

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشالله به حق وحدانیت خداوند و عظمتشخداوند به مادرتون عمر طولانی همراه با سلامتی عنایت کننمن خودم از ...

مرسی از دعا قشنگت چشم‌میخونم توروخدا شمام براش بخونید

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توده بی‌خطر . خیلیا هم دارن خبر ندارن

واقعا؟ تورو ابولفضل دعا کنید همه کس و کارم مامانمه ..شاید نفس پاک شما خدا نگاهی ب دل ماهم کرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توروخدا نماز صبحه براش دعا کنید ...دیگ‌نمیدونم کجا چنگ بزنم

عزیزم نگران نباش با امید و اطمینان دعا کن و حتما متوسل شو ب حضرت شریفه دختر امام حسن و شفا مادرت رو بگیر

منم مادرم درگیر همین کبد و معده هستن و دارن اذیت میشن از شما التماس دعا دارم براشون 

سلام به همه ی دوستان نی نی سایتی😍 سال ۹۶ تو اوج غم و سردرگمی نی نی سایت رو پیدا کردم و اینجا شد پاتوقم💗 سالهاست با خواهرهای گل نی نی سایتی خندیدم😁 گریه کردم😭 تعجب کردم😲 ناراحت شدم😔 و بسیااار آموختم🤗 و خیلی جاها حرف ها داشتم برای راهکار و راهنمایی و همدردی اما عضو نبودم و حالا که با یه سوال از گرفتاری مشابه مواجه شدم عضو شدم تا اگه ازم بر میومد کمک کنم😍 با آرزوی آرامش و آسایش و دل خوش و عاقبت بخیری برای همه شما عزیزان💗💗💗
واقعا؟ تورو ابولفضل دعا کنید همه کس و کارم مامانمه ..شاید نفس پاک شما خدا نگاهی ب دل ماهم کرد

چشم خانمی باردارم سه روز دیگه زایمان دارم 

إن شاالله سایه ی مامانت پنجاه سال دیگه روی سرت باشه 

چند سال دیگه به این تاپیکت بخندی

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چشم خانمی باردارم سه روز دیگه زایمان دارم إن شاالله سایه ی مامانت پنجاه سال دیگه روی سرت باشه چند سا ...

توروخدا توروبه هر چی میپرستی دعا کن برا مامانم سالم باشه..بخدا خودمم باردارم کارم شده گریه و زاری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چشم خانمی باردارم سه روز دیگه زایمان دارم إن شاالله سایه ی مامانت پنجاه سال دیگه روی سرت باشه چند سا ...

توزوقران روز زایمان براش دعا کن..من سالهاست بابام فوت کرده فقط مامانمو دارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2801