2777
2789
دختر :)) میدونی چقد دعا میکنم براش که بره ؟ادم به امید زندست من امیدم به خداست ولی گاهی ادم ولی میخ ...

مرسی گلم زحمت میکشی♥️من فقط وسیله ای از طرف خدا بودم تا بهتون این امید رو بدم

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ خدای حس شیشماااااا👻 درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
توروخذا بگو من تکمیل ظرفیت قبول میشم؟ واست حمد میخونم

اره

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ خدای حس شیشماااااا👻 درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طرف اگه حس ششمی داشت که میدونست کمر خودش خوب میشه یا نه ، بهت نمیگفت دعا می‌کنی خوب بشم!(با احترام به دوست عزیزم) 

هیچ حس ششمی وجود نداره

به خودت انرژی منفی نده 

ایشالا که اگه به صلاحته زودتر به هم برسید

مرسی گلم زحمت میکشی♥️من فقط وسیله ای از طرف خدا بودم تا بهتون این امید رو بدم

خجالت میکشم بپرسم🥲ولی میتونی اره یا نه بهم بگی واااقعا اخریشه

ایا رابطه غزاله با سجاد به ازدواج ختم میشه

طرف اگه حس ششمی داشت که میدونست کمر خودش خوب میشه یا نه ، بهت نمیگفت دعا می‌کنی خوب بشم!(با احترام ب ...

ولی من خودم اکثرا حسم درسته ربطی نداره که آدم گاهی برای خودش واقعا نمیتونه تشخیص بده

طرف اگه حس ششمی داشت که میدونست کمر خودش خوب میشه یا نه ، بهت نمیگفت دعا می‌کنی خوب بشم!(با احترام ب ...

عزیزم حرفت واسم قابل احترامه ولی بعضیا هستن واقعا حس قوی ای دارن 

گلم خودت فهمیدی چی گفتی😂

من میدونم کی کمر خوب میشه 

فقط خواستم برام دعاکنن😐

.. واای توروخدا خیلی داغونم... حسات چن درصد درست میگه بنظر خودت. میخام خیلی امیدوار بشم..

۹۰درصد

خجالت میکشم بپرسم🥲ولی میتونی اره یا نه بهم بگی واااقعا اخریشهایا رابطه غزاله با سجاد به ازدواج ختم ...

اره اما تقریبا پنج سال دیگه 

2801